Jeżeli jesteś nowy przywitaj się TUTAJ

Re: Jeżeli jesteś nowy przywitaj się TUTAJ

14 Lut 2020, 00:07

Witam was wszystkich. Mam na imię Piotr. Jestem tu nowy. Mieszkam w Żywcu. Od lat lubię motoryzację
piotrtalikos
Obserwowany

Miejscowość: Żywiec
Prawo jazdy: 04 04 2002

18 Lut 2020, 14:34

sambills
Obserwowany

19 Lut 2020, 13:07

Ja też się chciałem przywitać :)
Mam nadzieję że będę nie raz mógł Wam w czymś pomóc i wzajemnie oczywiście :)
dominik25
Nowicjusz

Wczoraj, 13:33

witam serdecznie. mam na imie Damian i ciesze się że dołączam do tego forum
damian555
Obserwowany

Wczoraj, 16:13

Witam wszystkich forumowiczów!! Od dzisiaj dołączam do Was także z góry dzięki za miłe przyjęcie
robsoon098
Obserwowany

Wczoraj, 17:54

cześć wszystkim :D
wojtek266
Obserwowany
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Które hybrydy są najtańsze w zakupie i eksploatacji? Które hybrydy są najtańsze w zakupie i eksploatacji?
    Amerykański portal analityczny Kelley Blue Book sprawdził, które samochody hybrydowe są najtańsze w zakupie i użytkowaniu przez kolejne 5 lat. Pierwsze trzy miejsca w tej kategorii zajęły Toyota Corolla Hybrid, Prius ...
    Lexus zrobił crossovera UX 250h z… czekolady Lexus zrobił crossovera UX 250h z… czekolady
    Czy samochód może być słodki? Ależ oczywiście. I do tego wcale nie musi być filigranowym hatchbackiem. Wystarczy, że zostanie zrobiony z czekolady. Właśnie taki jest wyjątkowy UX 250h, którego Lexus stworzył ...

• Re: Jeżeli jesteś nowy przywitaj się TUTAJ

Dzisiaj, 17:54

witam wszystkich serdecznie. jestem Lena :) Pewnie się dziwicie że kobieta zakłada konto na forum samochodowym ale ja akurat mam nieco inne upodobania bo po prostu od dawna interesuje się motoryzacją :) Także nie dziwcie się co ja tu robię :D
    lena91
    Obserwowany