K2 benzyna PROBLEM

K2 benzyna PROBLEM

06 Gru 2010, 20:35

Witam mam maly problem otoz samochod nie chcial mi przez te mrozy odpalic wiec kupilam K2 benzyna dolalam do baku ale pozniej sie zorientowalam ze to sie stosuje ta buteleczke 50ml na 40 do 80 litrow. Ja miałam moze z 8l. Pytanie brzmi: czy nic sie nie stanie jesli bylo mniej niz powinno??/? z gory dzieki za odp ;)
mimiiii
Nowicjusz

Miejscowość: wawa

Re: K2 benzyna PROBLEM

07 Gru 2010, 09:05

Skoro podane były proporcje to powinniśmy się ich trzymać. Lepiej dolać paliwa nawet jeszcze z 20 L bo może taka "mocna" mieszanka źle wpłynąć na układ paliwowy w samochodzie.
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Honda Civic - kompaktowy hatchback do miasta Honda Civic - kompaktowy hatchback do miasta
    Podstawowa pięciodrzwiowa Honda Civic dostępna jest z dwoma silnikami benzynowymi VTEC Turbo: jednolitrową jednostką o mocy 129 KM i 1,5-litrowym silnikiem wytwarzającym 182 KM . W przypadku obu motorów auto można ...
    Nissan LEAF ustanawia rekord jeździe na wstecznym w Goodwood Nissan LEAF ustanawia rekord jeździe na wstecznym w Goodwood
    Wielokrotnie nagradzany Nissan LEAF pobił kolejne rekordy. Nissan LEAF ustanowił rekord na dystansie 1,6 km, jadąc tyłem. Nissan LEAF najszybszym samochodem na dystansie 1 mili na wstecznym. Rekord ustanowiony podczas Goodwood ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005
      Subaru Impreza STI