Kabel diagnostyczny do focusa mk1

Kabel diagnostyczny do focusa mk1

25 Sie 2011, 16:11

Witam, mam nadzieję że w dobrym dziale pisze. Do rzeczy. Moja teściowa jeździ vw lupo a tam wiadomo bez kabla nie podchodź (adaptacja). Mam prosty kabel vag OBDII z allegro, pracujący na protokole iso9141x. Już w samym opisie kabla wpisali że działa z kilkoma Fordami. Szukając kabla do foki znalazłem że one również działają na tym samym protokole. A że tylko z ciekawości chciałbym zerknąć na błędy czy są, to chciałbym się posłużyć tamtym kablem (oszczędność) i w razie potrzeby później kupić coś lepszego.
Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność - w kierowcy
szakal1990
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wielkopolska

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czy Honda Accord to dobra inwestycja? Czy Honda Accord to dobra inwestycja?
    Decyzja o zakupie nowego auta dla wielu osób jest prawdziwą męczarnią. Bardzo duża oferta, bardzo dużo danych liczbowych, mnóstwo informacji. Jednak przyjrzyjmy się na przykładzie jednego z modeli Hondy jakie ...
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta i przygotować je do cieplejszych warunków. Chociaż w tym roku zima była łagodna, to jednak nasz samochód przez kilka miesięcy był narażony na działanie mrozu oraz substancji ...

•  
    • Oklejenie Aut Litwa
      Chevrolet Corvette 4x4 Turbo, wydech
      Rage-Race 2009
      Targi AutoSalon i AutoSerwis