Kabel diagnostyczny do Opel Corsa B (1994) 1,2i 45 KM

Kabel diagnostyczny do Opel Corsa B (1994) 1,2i 45 KM

22 Cze 2013, 12:21

Witam, mam problem z kontrolką silnika w moim samochodzie. Raz na jakiś czas ( dwa razy w miesiącu ) podczas jazdy zapala się kontrolka silnika - check engine i auto gaśnie. Raz auto było holowane na lawecie do mechanika ktory podpiął się do samochodu i skasował błąd i auto normalnie jechało przez kilka tygodni. Powiedział mi , że tak się zdaza w starych samochodach i że przez ten błąd samochod ma zablokowany przepływ praliwa. 2 Dni temu dokładnie zdazyło się to samo. Próbowałem odpalać z popychu, na gazie i tak nic to nie dało. Opisałem wszystko więc teraz pytanie : Potrzebuje wiedziec jaki kabel diagnostyczny nadaje sie aby kasować ten bład. Ja znalazłem tylko od roku 1996 i ten kabel nie pasuje bo kupiłem myślac ze bedzie pasowac. Potrzebuje jeszcze na te stare piny . Prosze o zdięcia tego kabla albo nazwe albo z allegro . Samochod jest z 1994. Zamieszczam zdięcia tych pinów
Samill0
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 09 1993
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.2i , 45 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1994

Re: Kabel diagnostyczny do Opel Corsa B (1994) 1,2i 45 KM

30 Lip 2013, 19:20

O ile sie nie mylę to w tej Corsie masz już chyba obd 2 ale nie pracuje on jeszcze z typowym złączem obd2 <tak miałem w swojej Omedze z 94r>, ale chyba jest 10 pinów w Twoim aucie:) tu masz coś do poczytania:
http://corsa-b.cba.pl/usterki.htm

A kabelek to raczej coś takiego http://autozakupy.pl/opel.htm
przemek217
Launch X-431 DIAGUN - tester diagnostyczny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Limanowa
Prawo jazdy od: 16 01 2005
Auto: Audi a6 C5
Silnik: 1.8 T 150KM AEB
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...
    Audi najlepszym producentem w segmencie premium w Niemczech Audi najlepszym producentem w segmencie premium w Niemczech
    Wynik badania instytutu Center of Automotive Management (CAM): Audi najlepszym w Niemczech producentem branży motoryzacyjnej segmentu premium, pod względem bilansu emisji dwutlenku węgla . - Dzięki współczynnikowi ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Polo R WRC drugiej generacji
      Suzuki w błocie
      Porsche Panamera 4S
      Volkswagen Bora, dziewczyny