Kabel Opel Zafira B 2010r - Jaki kabel diagnostyczny polecanie?

Kabel Opel Zafira B 2010r - Jaki kabel diagnostyczny polecanie?

15 Sie 2018, 11:45

Witam,

jestem w trakcie poszukiwania kabla diagnostycznego z oprogramowaniem do Opla Zafira B 2010r.
Nie potrzebuję jakiegoś super drogiego kabla tak do 80zł z oprogramowaniem najlepiej w języgu polskim.
Chcę tylko usunąć podstawowe błędy jak i dowiedzieć się co dzieje się w aucie.

Czytałem coś o kablu op com z ali express tylko czy to się sprawdza?
Co polecacie najbardziej.
Dodam ,że mam kabel do volkswagena vag4.9 i on spełniał moje oczekiwania w Golfie więc mniej więcej podobnego rozwiązania szukam w Zafirze.
TheForce
Obserwowany

Re: Kabel Opel Zafira B 2010r - Jaki kabel diagnostyczny polecanie?

17 Sie 2018, 10:33

TheForce napisał(a):Czytałem coś o kablu op com z ali express tylko czy to się sprawdza?
Będziesz miał lewe oprogramowanie które zazwyczaj nie ma wszystkich funkcji i nie zawsze działa poprawnie powodując problemy z połączeniem i inne takie przypadłości.
TheForce napisał(a):Nie potrzebuję jakiegoś super drogiego kabla tak do 80zł z oprogramowaniem najlepiej w języgu polskim.
To kup sobie ELMa 327 plus SDPROG tym też wszystko sprawdzisz to co chcesz i opisałeś wyżej ale za 80zł będzie ciężko kupić taki zestaw.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 68
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zgubiona faktura zakupu samochodu, firma już nie istnieje? Zgubiona faktura zakupu samochodu, firma już nie istnieje?
    Czasem zdarzają się przypadki że zgubiliśmy oryginał faktury zakupu samochodu i w wydziale komunikacji okazuje się że nie możemy bez takiego dokumentu zarejestrować samochodu. Co gorsza firma od której kupiliśmy auto ...
    Opel Ampera, samochód elektryczny podbija Europę Opel Ampera, samochód elektryczny podbija Europę
    Ampera – rewolucyjny elektryczny model Opla – to zgodnie ze statystykami sprzedaży z maja 2012 najlepiej sprzedający się w Europie samochód elektryczny. Ten niezwykły pojazd – mający ponad 20-procentowy ...

•