Kadett e c20xe

kadett e c20xe

08 Lis 2010, 14:29

witam szukłem troche na necie tych info ale dokładnej odpowiedzi nie znalazłem- mam pytanko czy silnik c20xe wraz ze skrzynią będzie pasował do kadetta 1,8 czy 1,4 (chodzi mi o te kadetty z rocznika 1991r. itp czyli E)- wiem że pasuje do kadeta GSI ale czy pasuje też do innych wersji silnikowych tak żeby nie trzeba było nowych mocowań spawać itp??
pozdrawiam
tomxx92
Nowicjusz

Miejscowość: bielawa

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem
    Dokładnie 80 lat temu rajdowy duet Zdeněk Pohl/Jaroslav Hausman ukończył ŠKODĄ Popular legendarny Rajd Monte Carlo na drugim miejscu w klasie o pojemności silnika poniżej 1500 cm3. Prekursor dzisiejszej ŠKODY ...
    Opel Cascada - efektowny kabriolet na każdą pogodę Opel Cascada - efektowny kabriolet na każdą pogodę
    Nowy Opel Cascada to elegancki, czteromiejscowy kabriolet o wydłużonej sylwetce z wysokiej jakości miękkim dachem. Jako jeden z czołowych modeli Opla Cascada wyróżnia się nie tylko gabarytami (długość: prawie 4,7 m), ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50