Kalendarz wydarzeń motoryzacyjnych

Kalendarz wydarzeń motoryzacyjnych

12 Paź 2010, 11:03

Cześć!

Na wstępie chciałbym się przywitać, miło mi zagościć u was na forum :)

Nie wiem czy potraktujecie to jako spam, reklamę albo jakieś inne zło, ale myślę, że nie zaszkodzi mi spróbować. Chciałbym zapytać was o zdanie i poprosić o pomoc, tak ogólnie rzecz biorąc.

Pracujemy z kolegami w firmie nad nową, fajną stroną użytkową - kalendarzem wydarzeń motoryzacyjnych. Mamy wiele pomysłów jak to miałoby wyglądać i działać, ale nie chcę nic zdradzać, żeby nie ograniczać waszej wyobraźni. Chcę za to zapytać was, użytkowników forum motoryzacyjnego, a więc zarazem fanów motoryzacji i internetu, czy taka funkcjonalność byłaby dla was interesująca i jak waszym zdaniem powinna wyglądać. Chodzi mi o to, co chcielibyście tam zobaczyć, aby ta strona była dla was ciekawa i atrakcyjna.

Pomożecie? :)

Kalendarz Motoryzacyjny
soofka
Nowicjusz

Miejscowość: Łódź

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Top Safety Pick+ 2013 dla Mitsubishi ASX 2013 Top Safety Pick+ 2013 dla Mitsubishi ASX 2013
    Północnoamerykański oddział MMC – firma Mitsubishi Motors North America (MMNA) z prawdziwą satysfakcją poinformowała, że najpopularniejszy model w ofercie firmy – kompaktowy crossover Mitsubishi ASX 2013 ...
    BMW Concept Study CS1 2002 BMW Concept Study CS1 2002
    Koncepcyjne BMW Concept Study CS1 przedstawia wizję przyszłego "niewielkiego" modelu BMW. Elementem determinującym styl tego czteromiejscowego studyjnego kabrioletu jest swoista więź tworzona przez eleganckie i lekkie nadwozie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Dyfuzor, BMW serii 3 E90 coupe
      Ford Focus RS500
      VERVA Street Racing 2010
      Salon Nissana w Łodzi