Kamerka na prezent

10 Gru 2016, 20:56

Cześć :)
Szukam kamerki na prezent dla męża. Nagrywanie przód-tył. Cena - do 1000zł. Liczy się jakość, nie marka ani niepotrzebne bajery. Za wszelkie informacje będę bardzo wdzięczna, gdyż dopiero zaczynam szukanie. Wiem, wiem, że trochę mało czasu do świąt zostało :P
Pozdrawiam
PatiK
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Hyundai

12 Gru 2016, 12:04

Bardzo fajna kamerka z funkcją nagrywania z przodu i z tyłu mieszcząca się w twoim budżecie to ORLLO RX-630GA drugą którą bym brał pod uwagę to Mio MiVue 698 Dual (ma mniejszy kąt widzenia ale wyższą rozdzielczość).
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

12 Gru 2016, 16:53

w tej cenie a nawet niżej znajdziesz truecama a7s, kosztuje chyba 700 czy 800zł. Ma dwie kamerki. Zamówiłem ją parę dni temu to mogę dać znać jak i co, jednak po zobaczeniu materiałów w sieci, nie tych na yt bo te są w gorszej jakości przez kompresję YT. Jestem zadowolony z tego co widziałem. No i fajne jest to że dodali pełno fajnych dodatków typu pomocnik parkowania czy wykrywanie fotoradarów. I co dla mnie istotne było to kamerki nie mają problemu ze zmianą naświetlenia (np wyjazd wjazd z tunelu)
Parsly
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: ładne

20 Mar 2017, 13:48

Sam ostatnio zastanawiałem się nad kamerką i przewertowałem trochę materiałów na ten temat w internecie. Tutaj na przykład: https://www.feuvert.pl/blog/jaka-kamera-samochodowa-bedzie-najlepsza/ jest całkiem mądrze napisane na co zwrócić uwagę. Co prawda bez konkretnych propozycji, ale i tak warto przeczytać. Wydaje mi się, że w takiej cenie naprawdę można znaleźć coś przyzwoitego. Ja planuję wydać nawet trochę mniej.
marioso
Nowicjusz
 
Posty: 5
Prawo jazdy: 11 11 1988
Auto: BMW

21 Mar 2017, 11:47

Ja np. bardzo chętnie przyjąłbym taki prezent, fajna sprawa z tymi kamerkami ;)
krysiu
Nowicjusz
 
Posty: 22
Auto: Skoda Superb

28 Kwi 2017, 19:38

Ciekawe rejestratory widziałem w porównywarce. Ostatnio chyba były jakieś promocje w sklepach więc ceny były atrakcyjne. Całkiem dobre rejestratory w przedziale 800-1000zł.
dominik222
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 04 07 2009
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: skoda octavia
Silnik: -
Paliwo: Benzyna
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Mitsubishi ASX 2013, Mocny – Bezpieczny – Prosty
    Od dnia premiery w 2010 roku model Mitsubishi ASX sprzedał się w 250 tyś. egzemplarzy, z czego 140 tyś. znalazło nabywców w Europie i Rosji. Tym samym pojazd stał się globalnym rynkowym przebojem firmy Mitsubishi Motors ...

25 Sie 2017, 13:32

NO, kamerka to fajny pomysł na prezent :) Ja bratu oprocz kamerki tez kupilem fajny zegarek.
bask
Początkujący
 
Posty: 116
Auto: Opel

29 Sie 2017, 13:31

Kamerka to spoko prezent, jak nie ma. Przydatna rzecz.
Maciek77
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 95
Auto: Toyota Corolla