Kangoo zgubiony czip w kluczyku

kangoo zgubiony czip w kluczyku

14 Sie 2013, 20:35

Witam mam taki problem ze złamał mi sie kluczyk , dziś gdy wróciłem do domu chciałem go skleić
nie widziałem ze brakuje tam tego czipu przeszkalem pól domu w okol samochodu i nie znalazlem ;/
Wiec moje pytanie brzmi jak mam odpalic auto Renault kangoo 2001rok ten 1 model auto otworze zamkne ale nie odpale ! HELP ! :!:
Wiec mam obudowe kluczyka i tp tylko nie ma tego czipu wiec chcial bym sie odwiedziel ile by mnie to kosztowalo , ile bym czekal i co mam zakupic , zapasowego klucza nie mam ludzie co mam robic ! odp sry za błędy pisał to mój syn :=)
kulikok
Obserwowany

Prawo jazdy od: 19 12 1999
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: kangoo
Silnik: 1.5
Paliwo: Benzyna
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowy SEAT Leon zaprojektowany całkowicie od podstaw Nowy SEAT Leon zaprojektowany całkowicie od podstaw
    Nowy SEAT Leon to silna i emocjonalna osobowość oraz najpiękniejszy sposób by doświadczyć funkcjonalności płynącej z samochodu. Nowy Leon to zaprojektowany całkowicie od podstaw i pełen nowoczesnej technologii samochód ...
    Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 generacji Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 generacji
    Na noworoczny test do naszej redakcji trafił ciągnik siodłowy Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 najnowszej generacji w wersji z 510-konnym silnikiem i kabiną GigaSpace. Ciągnik połączyliśmy z chłodnią do przewozu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009