Karta pojazdu- od drugiej strony

karta pojazdu- od drugiej strony

21 Sty 2010, 16:04

Szukałam takiej informacji ale zazwyczaj jest info o braku karty pojazdu, a u mnie jest troche inaczej.
Kupiłam auto, mam wszytskie dok, łącznie z kartą pojazdu. Problem jest jednak taki ze w karcie pojazdu mam wpisanych 2 poprzednich właścicieli a nie tego od którego kupiłam samochód, a w dowodzie rejestracyjnym jest pan od którego kupiłam pojazd i notatka ze karty pojazdu nie wydano.
I w karcie i dowodzie zgadza się nr VIN i wszystkie dane pojazdu. Ktos przy wczesniejszej rejestracji się machnął i nie wpisał do dowodu info o krcie, a do karty info o nowym włascicielu.
Czy mogą byc problemy z zarejestrowaniem tego pojazdu?
Z góry dziękuje za odpowiedź.
kopfer
Nowicjusz

Miejscowość: Gdańsk

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nissan Micra N-Tec - nowa stylizacja nadwozia i wnętrza Nissan Micra N-Tec - nowa stylizacja nadwozia i wnętrza
    Nissan wprowadził właśnie do sprzedaży nową, specjalną odmianę miejskiego modelu Micra. Wersja N-Tec wyróżnia się nową stylizacją nadwozia i wnętrza, a także zmodernizowanymi rozwiązaniami technicznymi. Jest też bardzo ...
    Osiem milionów samochodów Audi z napędem na cztery koła quattro Osiem milionów samochodów Audi z napędem na cztery koła quattro
    Z taśmy produkcyjnej w nowej fabryce Audi w San José Chiapa, zjechało ośmiomilionowe Audi z napędem na cztery koła quattro. Technika ta zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz ogromną radość z prowadzenia samochodu, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Infiniti Q50
      S2020005
      Subaru Impreza STI