Karta pojazdu- od drugiej strony

karta pojazdu- od drugiej strony

21 Sty 2010, 17:04

Szukałam takiej informacji ale zazwyczaj jest info o braku karty pojazdu, a u mnie jest troche inaczej.
Kupiłam auto, mam wszytskie dok, łącznie z kartą pojazdu. Problem jest jednak taki ze w karcie pojazdu mam wpisanych 2 poprzednich właścicieli a nie tego od którego kupiłam samochód, a w dowodzie rejestracyjnym jest pan od którego kupiłam pojazd i notatka ze karty pojazdu nie wydano.
I w karcie i dowodzie zgadza się nr VIN i wszystkie dane pojazdu. Ktos przy wczesniejszej rejestracji się machnął i nie wpisał do dowodu info o krcie, a do karty info o nowym włascicielu.
Czy mogą byc problemy z zarejestrowaniem tego pojazdu?
Z góry dziękuje za odpowiedź.
kopfer
Nowicjusz

Miejscowość: Gdańsk

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skaner laserowy - identyfikacja obiektów przed samochodem Skaner laserowy - identyfikacja obiektów przed samochodem
    Skaner laserowy pokazany przez Audi po raz pierwszy w modelu A8 (D5), to nowość w świecie motoryzacji. Wraz z radarem dalekiego zasięgu i przednią kamerą, tworzy on trójkę czujników, które wzajemnie się ...
    Co daje aktywny mechanizm różnicowy? Co daje aktywny mechanizm różnicowy?
    Mechanizm różnicowy to nieodzowny elementem każdego samochodu. Jego zadaniem jest umożliwienie niezależnego obracania się kół osi napędzanej na zakrętach, kiedy każde z nich pokonuje inną drogę. W tej roli bardzo ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mały głód pod maską w Renault Megane, 2
      Autosacrum 2006
      Monster Truck California Kid, 7
      Wisła zimą