Kia Carnival 2.9tdi - opinia po zakupie

02 Sie 2008, 11:06

Witam.Kupiłem sobie niedawno kia carnivala 2.9 tdi rok 2001 .Autko naprawdę super.Jeździ się nim super.Na razie wymieniłem w nim tylko materiały eksploatacyjne.Zrobiłem już 3500 km w niecałe 2 miesiące.I nic się nie popsuło.Dlaczego piszę na forum?Bo mam nadzieję,że inni posiadacze tego auto opiszą, napiszą czego można się spodziewać po tym aucie.Jak myślicie dobrze zrobiłem? :lol: :lol:
ebtbo
Nowicjusz
 
Posty: 4
Miejscowość: Olsztyn

16 Sie 2008, 21:04

Znam osobe ktora posiada te autko od 5 lat.Naprawde jest Ono swietne,moim zdaniem doskonaly wybor :)
Bardzo wiele mowisz o SOBIE, gdy wydajesz sie mowic o innych ludziach.
Architek
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 150
Miejscowość: Zgorzelec

17 Sie 2008, 07:44

Dziękuję za odpowiedź.To cieszy,że tak uważasz bo na innych forach to tylko się uskarżają i odradzają zakupu tego auta. A ono nie tylko jest tańsze od tych innych ale myślę,że lepsze.Jeszcze raz dzięki :lol: :lol:
ebtbo
Nowicjusz
 
Posty: 4
Miejscowość: Olsztyn

18 Sie 2008, 00:01

Ja słyszałem, że ludzie narzekają na te silniki pod względem ich ekonomiczności-spalania itd.
Ja osobiście uważam, że to dobre auto...o ile ktoś o niego naprawdę dba i zbędnie go nie "katuje". Silnik godny polecenia. Pozdrawiam i życzę przyjemnej jazdy Carnival-em, bo to naprawdę przyjemne i komfortowe auto. :)
Requiem for a Dream.
Piter
Stały forumowicz
 
Posty: 2942
Zdjęcia: 239
Miejscowość: Kłodzko
Prawo jazdy: 15 03 2007
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.9 TDI 131KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

18 Sty 2009, 11:56

ir
 

19 Sty 2009, 14:50

Mój sąsiad ma takiego i jak twierdzi (co zresztą widzę) to samochód gnije z prędkością światła co jakiś czas nowy bąbel albo dziurka. Kiedyś miałem okazję się nim przejechać i moim zdaniem silnik jest zbyt słaby do tego auta, natomiast za tą cenę i wielkość samochód jest świetnie wyposażony.
zgibi
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 23
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Mercedes Sprinter w wersjach NGT i LGT receptą na kryzys
    Pomimo że branża samochodowa ogłosiła jakiś czas temu koniec kryzysu, on jednak znowu powraca. Dla sektora transportowego oznacza to ponowne pogorszenie warunków działania: wzrost cen paliw, zmniejszenie zamówień. ...

19 Sty 2009, 19:22

zgibi napisał(a):Mój sąsiad ma takiego i jak twierdzi (co zresztą widzę) to samochód gnije z prędkością światła co jakiś czas nowy bąbel albo dziurka.

jestes pewny, ze nie kupił składanego z dwóch? Tak sie dzieje po klepaniu i spawaniu.
mam terracana (6 lat) i owszem tu i owdzie po odpryskach kamieni cos zardzewieje (maska) ale nie zeby całkiem rozsypywal sie w oczach (kia i hyundai to jeden pies)


zgibi napisał(a):Kiedyś miałem okazję się nim przejechać i moim zdaniem silnik jest zbyt słaby do tego auta, natomiast za tą cenę i wielkość samochód jest świetnie wyposażony.


na pewno masz na mysli 2,9 CRDi ?
W tym aucie był jeszcze diesel 2,5 (wlot od intercoolera nie na srodku tylko lekko z boku). Troche słaby około 100 KM
ir