Kia ceed, diesel 2 litry, rok prod 2005

kia ceed, diesel 2 litry, rok prod 2005

27 Lip 2013, 15:07

moja kia ceed nagle gasie, wyglada na brak doplywu paliwa. po jakis 5 min, nieraz dluzej, udaje sie ja ponownie uruchomic i to obojetnie czy mam pelen zbiornik czy mniej.
moze ktos ma jakis pomysl?
aleksy63
Obserwowany

Auto: kia ceed
Paliwo: Diesel
Rok produkcji: 2005

Re: kia ceed, diesel 2 litry, rok prod 2005

30 Lip 2013, 19:14

A może to po prostu wina czujnika położenia wału lub wałka?? gdy silnik sie nagrzeje takie rzeczy sie dzieją?? wątpię że przyczyna leży po stronie układu zasilania, proponuje autko podpiąć i posprawdzać na konkretnym sprzęcie.
przemek217
Launch X-431 DIAGUN - tester diagnostyczny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Limanowa
Prawo jazdy: 16 01 2005
Auto: Audi a6 C5
Silnik: 1.8 T 150KM AEB
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus CT - 9 rzeczy, których o nim nie wiedziałeś Lexus CT - 9 rzeczy, których o nim nie wiedziałeś
    CT to najmniejszy i najtańszy model w ofercie Lexusa. Ale równie ważny w historii japońskiej marki, co dużo większe i mocniejsze auta. Lexus CT zrewolucjonizował segment luksusowych kompaktowych hatchbacków, ...
    Jak korzystać z nowych technologii bezpieczeństwa na drodze? Jak korzystać z nowych technologii bezpieczeństwa na drodze?
    Samochody coraz częściej potrafią same regulować prędkość, zahamować w razie niebezpieczeństwa, trzymać się pasa ruchu i odczytywać znaki drogowe. Te technologie nie tylko ułatwiają życie kierowcom, lecz także mogą zapobiec ...

•