Kia Optima - pokrowiec na auto

22 Paź 2019, 09:26

Witam,

macie jakieś sprawdzone pokrowce na auto? Zbliża się zima, a aktualnie nie mam możliwości wstawienia auta do garażu.

Dzięki za propozycję i pomoc.
gabdziol
Nowicjusz

Miejscowość: Ryki

25 Paź 2019, 14:21

Nie kupuj tylko tych najtańszych bo zanim założysz będzie po pokrowcu :) przynajmniej ja tak miałem.

Zerknij sobie do tematu w którym masz opisane na jakie pokrowce warto zwrócić uwagę dlaczego-warto-jest-rozwazyc-zakup-dobrego-pokrowca-samochodowego-vt117821.htm
Cichy77
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 68
Auto: Mam, często zmieniam!

26 Paź 2019, 08:09

Auto w zimę będę miał na dworze, więc po pierwsze zawsze to ochrona a po drugie nie będzie mi się chciało co rano odśnieżać auta :D
gabdziol
Nowicjusz

Miejscowość: Ryki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dlaczego nie widzimy tego, czego nie spodziewamy się zobaczyć? Dlaczego nie widzimy tego, czego nie spodziewamy się zobaczyć?
    Sytuacja, gdy ruch na drodze jest mniejszy i po ulicach rzadziej poruszają się piesi czy rowerzyści, może być niebezpieczna ze względu na zjawisko ślepoty pozauwagowej. Polega ono na tym, że nie widzimy obiektu znajdującego ...
    Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch
    Firma Kapsch TrafficCom, specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu telematyki transportu, wygrała kolejne trzy przetargi na przygotowanie oraz wdrożenie inteligentnych systemów zarządzania ruchem miejskim ...

•