Kija i coś nie działa....Jak to naprawić?

Kija i coś nie działa....Jak to naprawić?

18 Wrz 2014, 19:22

Kochani. nie jestem znawcą w autach, nie znam się aż tak, ale mam jeden problem. W Kiji 2700 dostawcza nie działa. W sensie. Nie odpala się chociaż jest wymieniona stacyjka, naprawiony rozrusznik. A mimo wszystko nie odpala. Co może być przyczyną, czy ktoś z was miał taki problem? Proszę o odpowiedź.
moniacze87
Obserwowany

Auto: Kija

Re: Kija i coś nie działa....Jak to naprawić?

18 Wrz 2014, 22:24

A kręci chociaż? Są kontrolki? Akumulator dobry? Coś słychać po przekręceniu czy totalna cisza?
kamil638
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Mercedes w210
Silnik: 2.9 td
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1999

Re: Kija i coś nie działa....Jak to naprawić?

19 Wrz 2014, 09:29

Najlepszym rozwiązaniem jeśli się nie znasz to oddać auto do jakiegoś mechanika i niech on Ci powie jak sprawa wygląda.
Barto88
Nowicjusz

Auto: nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wypadek czy kolizja? Zatrzymaj się, pomyśl i pomóż Wypadek czy kolizja? Zatrzymaj się, pomyśl i pomóż
    Jeżeli w zdarzeniu drogowym ucierpiały jedynie pojazdy – to znaczy, że doszło do kolizji. Jeżeli jednak poszkodowani zostali ludzie – mamy do czynienia z wypadkiem. Jak powinni zareagować uczestnicy i świadkowie ...
    Audi A6 Hybrid Audi A6 Hybrid
    Hybrydowe Audi A6 to nowe oblicze limuzyny klasy business. Jego lekką karoserię osadzono na sportowym podwoziu. Wnętrze jest eleganckie i ergonomiczne, a kierowca i pasażerowie mają do dyspozycji wiele systemów wspomagających ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI