Kilka aut w okolicy 10 tys.

Kilka aut w okolicy 10 tys.

04 Sie 2016, 23:13

Witam, poszukuję auta w okolicy 10 tys, z opłatami tak do max 12 tys, ale wolałbym nie naciągać budżetu do tej granicy jeśli nie będzie to potrzebne.

Moje wymagania to:
- klimatyzacja
- rocznik 2001+
- sedan(od biedy hatchback, ale tylko kilka modeli mi się podoba)
- w miarę mało awaryjny(ale wiadomo, auto 10-15 lat będzie miał swoje awarie, itp)
- silnik najlepiej w okolicach 1.6-2.0, mocniejszy mi raczej nie potrzebny, a słabszego wolałbym nie mieć

Jestem z dolnego śląska - z okolic Wrocławia i wolałbym szukać w tych okolicach samochodu(+/- 50km). Przeglądałem wiele ostatnich tematów jak i internet, a że się nie znam to w sumie mało z tego wywnioskowałem, mimo wszystko znalazłem dość sporo ogłoszeń i chciałbym, żeby ktoś mógł je ocenić - które warte uwagi, a których unikać, a jakby ktoś byłby na tyle miły, uczynny i znudzony to może i dać własne propozycje.
Wrzucam linki jakie ja znalazłem:
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
Lazerek
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 07 11 2012
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: Ford Fiesta

Re: Kilka aut w okolicy 10 tys.

05 Sie 2016, 17:01

Podbijam - może ktoś znajdzie moment, żeby się wypowiedzieć :)
Lazerek
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 07 11 2012
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: Ford Fiesta

05 Sie 2016, 19:36

A nie lepiej zamiast Toledo- Leona? chyba zgrabnieszy wg mnie :D (chociaż w sumie to jest sedan - Toledo) no i lepiej 1,8...
Nie szukaj też po komisach, lepiej od kogoś prywatnie, wiadomo że 80% takich aut to import ale jak ktoś jeździł 4 lata to tez inaczej niż handlarz który w lipcu ściągnął auto spod Hanoweru...

No i zdecyduj się jaki segment bo Vectra to D czyli np Passat albo A4..
A Toledo/Leon to są segmenty C, tylko że Toledo to sedan od Leona

Pomijając fakt że Vectra C raczej w ok 10tys z 2003 roku to będzie grzmot..
szukaj lepiej B..
tak samo Mondeo za 9500 też raczej trochę tanie...
Lovato34
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wlkp
Prawo jazdy od: 18 08 2002
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: VW Golf 4
Silnik: 1,8T
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

05 Sie 2016, 19:47

Toledo z silnikiem 1.6 16V bym odrzucił, jest co prawda trochę bardziej dynamiczne niż stare 1.6 8-zaworowe, ale mimo wszystko, ten silnik jest dobry, ale do lżejszego golfa czy leona, w toledo potrzebne 1.8 125KM co najmniej. Peugeot 407 też radzę odpuścić, do 10 tysięcy ciężko znaleźć zadbany egzemplarz, a poza tym nie jest to jakoś bezawaryjne auto jak choćby starsze 406. Vectra C 1.8 dobra propozycja, ale żeby kupić zadbany egzemplarze musisz dorzucić tak z tysiąca albo dwa. Mondeo 1.8 również solidny samochód, za 10 tysięcy już coś kupisz raczej spokojnie. Mazda 6 też dobry wóz, ale niestety w egzemplarzu 14-letnim, który już wkleiłeś, rdzy prawdopodobnie będzie już tak dużo, że możesz się naprawdę zdziwić, więc raczej dokładnie obejrzeć podwozie, bo może być w stanie podobnym do 20 letniego golfa. O volvo i citroenie się nie wypowiem, bo nie miałem z nimi za dużo do czynienia.
Petento
Początkujący

Auto: VW Polo
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zamienne wiązki elektryczne to alternatywa na trwałą naprawę Zamienne wiązki elektryczne to alternatywa na trwałą naprawę
    Z całą pewnością wielu kierowców w trakcie eksploatacji swoich samochodów spotkało się z utratą możliwości elektrycznego sterowania niektórymi funkcjami, np. zakłócenia w pracy na przykład centralnego ...
    Jakie są korzyści z jazdy hybrydą? Jakie są korzyści z jazdy hybrydą?
    Coraz większa liczba kierowców przekonuje się o zaletach napędu hybrydowego. Korzyści finansowe wynikające z niewielkiego spalania to dopiero początek. Coraz większe zainteresowanie społeczeństwa jakością powietrza ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Junak
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      BMW M3 - Track Day 2011
      19449327 784584641701033 5210895 o