REKLAMA
Forum samochodów hybrydowych, elektrycznych i konwencjonalnych

kup taka cienką siatkę metalową do naprawy plastiku i wtop za pomocą lutownicy lub palnika, opalarki, zależy co masz w domu, to najlepszy sposób, najprostszy sposób to zgrzewanie na agrafki, też nieźle trzyma i dla Ciebie będzie to najlepsza opcja bo kupisz taka zgrzewarke za ok 60 zł i będziesz miał na przyszłość, z klejami ciężki temat bo często można nie trafić i się nie przylepi po prostu a jak już miało by paść na klej to użyj takiej specjalnej taśmy siatkowej (M3 03020 dla podglądu), włókno z klejem nie zda egzaminu w ogóle.artur73 napisał(a):Chciałem tylko od środka zderzaka dać matę z włókna i zatopić w kleju ale nie wiem jaki klej będzie sprawdzony.
