Klejenie Lampy - pęknięty plastik zewnętrzny

Klejenie Lampy - pęknięty plastik zewnętrzny

26 Sty 2011, 13:11

Witam . Mój problem polega na tym , że pękł mi plastik zewnętrzny lampy tylnej (rysa przez całą lampę , pęknięcie jest dość głębokie ) jest to lampa diodowa do Suzuki Swift Sport i niestety nie mogę nigdzie kupić takiej lampy. Czym można ją skleić aby nie było śladu i żeby nie wciekała woda do środka ?
Rafiddz
Nowicjusz

Miejscowość: Wrocław

Re: Klejenie Lampy - pęknięty plastik zewnętrzny

26 Sty 2011, 13:25

Jeżeli pęknięcie jest głębokie, to nie skleisz jej tak, że nie będzie nic widać. Jeżeli nie byłoby to pęknięcie, tylko rysa, to możnaby wypolerować, aczkolwiek to też jest sposób o różnych opiniach. Wg mnie jak jest to pękniecie i to głębokie, to pozostaje ci tylko szukanie i wymiana. W zależności od diagnosty i tego pękniecia możesz nawet nie przejść przeglądu. Zapodaj zdjęcie tej lamy to pomyślimy.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dlaczego warto zadbać o dobrą widoczność podczas jazdy? Dlaczego warto zadbać o dobrą widoczność podczas jazdy?
    Zwłaszcza jesienią kierowca powinien zadbać o czystość szyb oraz świateł w swoim samochodzie. To czas, gdy deszcze i mgła mogą negatywnie wpływać na widoczność, a w dodatku przy kiepskiej pogodzie auto łatwiej ulega zabrudzeniu. ...
    Ile można zapakować do samochodu? Ile można zapakować do samochodu?
    Każdy samochód opisany jest dziesiątkami parametrów. Dotyczą pojemności silnika, ilości miejsc siedzących czy masy własnej. Wśród parametrów jest jeszcze jeden, często przez użytkowników ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      MINI Clubman Bond Street, tył