Klimatyzacja nagle przestała działać

Klimatyzacja nagle przestała działać

19 Lip 2018, 16:30

klimatyzacja w Renault laguna 1 (1995) 1.8 z sekundy na sekundę przestała działać na panelu climatronic nic się nie pojawia jest aby podswietlona cala płytka brak jakichkolwiek cyfr (moc dmuchawy oraz stopnia powietrza dodam ze bezpieczniki zostały sprawdzone i wszystko jest w porządku
Również nie dzialaja światła awaryjne kiedy chce wymienić bezpiecznik od świateł awaryjnych natychmiastowo go pali wie ktoś o co może chodzić dzięki za odp
Kacper784
Obserwowany

Re: Klimatyzacja nagle przestała działać

20 Lip 2018, 09:43

Kacper784 napisał(a):klimatyzacja w Renault laguna 1 (1995) 1.8 z sekundy na sekundę przestała działać na panelu climatronic nic się nie pojawia jest aby podswietlona cala płytka brak jakichkolwiek cyfr (moc dmuchawy oraz stopnia powietrza dodam ze bezpieczniki zostały sprawdzone i wszystko jest w porządku
A wycieraczki ci działają?
Generalnie wygląda na to że zrobiło się chyba jakieś zwarcie w układzie który jest połączony z klimatyzacją.

Czy kierunkowskazy działają prawo, lewo bez problemu?

Problem musisz mieć typowo elektroniczny skoro to tak padło. Czy coś jeszcze nie działa?

Kacper784 napisał(a):Również nie dzialaja światła awaryjne kiedy chce wymienić bezpiecznik od świateł awaryjnych natychmiastowo go pali wie ktoś o co może chodzić dzięki za odp
Musi być jakieś zwarcie skoro pali od razu bezpiecznik być może układ awaryjnych jest powiązany z klimatronikiem. Odepnij przełącznik awaryjnych świateł i wtedy sprawdź czy dalej będzie paliło bezpiecznik.
Cichy77
Zaawansowany

Zdjęcia: 7
Auto: Nie mam

23 Lip 2018, 00:29

Wycieraczki oraz kierunki w porzadku byłem u mechanika i powiedział ze kable robią zwarcie dodam ze ostatnio był ostry deszcz i w trakcie jazdy samochód mi przygasł
Kacper784
Obserwowany

23 Lip 2018, 12:25

Kacper784 napisał(a): byłem u mechanika i powiedział ze kable robią zwarcie dodam ze ostatnio był ostry deszcz i w trakcie jazdy samochód mi przygasł
Postaraj się zlokalizować jak najszybciej problem i wymień uszkodzone kable z izolacją bo zwarcie w instalacji może być niebezpieczne jak się zaczną iskry sypać.
Cichy77
Zaawansowany

Zdjęcia: 7
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższy poziom bezpieczeństwa - Dacia Duster Wyższy poziom bezpieczeństwa - Dacia Duster
    Duster jest wyposażony w szereg systemów, które przyczyniają się do lepszej ochrony pasażerów. Samochód ma wzmocnioną konstrukcję: nowe podłużnice o większej grubości (+0,2 mm) wykonane ze stali ...
    BMW i3 Concept Coupe - wnętrze zachęcające i przestronne BMW i3 Concept Coupe - wnętrze zachęcające i przestronne
    Projekt kabiny BMW i3 Concept Coupe pokazuje jak zmienia się plan kokpitu w procesie przygotowania do produkcji masowej i jak powstaje oryginalny klimat wnętrza sportowego, trzydrzwiowego pojazdu koncepcyjnego. Konstrukcja ...

•  
    • Honda CRX, 3
      Off-road, Katowice, 44
      Monster Truck Bucked Up, 3
      Moje autko :)