Klimatyzacja opel astra 2

Klimatyzacja opel astra 2

21 Lut 2008, 14:54

Witam , chodzi mi o jakiś warsztat gdzie można założyć klimatyzacje do Opla Astry II , założenie jak i kupno całej klimatyzacji nie oryginalnej (chyba że lekko używanej ) .Chodzi mi o jakieś namiary na zakłady które się tym zajmują w okolicach Głogowa , Wrocławia Katowic ,Krakowa ,Rzeszowa . szukam ponieważ kupiłem auto nowe bez klimatyzacji a teraz jak wiadomo jest niezbędna a koszt oryginalnej jest za duży bo jakieś 11 tysięcy i chodzi mi o coś tańszego .Bardzo dziękuję za ewentualne propozycje , pozdrawiam
pawkli
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Corolla - ponad 40 milionów sprzedanych egzemplarzy Toyota Corolla - ponad 40 milionów sprzedanych egzemplarzy
    5 września Toyota Motor Corporation (TMC) poinformowała, że łączna światowa sprzedaż modelu Toyota Corolla, najpopularniejszego samochodu świata, przekroczyła w lipcu 40 milionów, osiągając 40,01 miliona sztuk. To ...
    Nowe VW Transportery T6 dla Policji Nowe VW Transportery T6 dla Policji
    Volkswagen Samochody Użytkowe, na zamówienie Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, w procedurze przetargu publicznego, na początku grudnia dostarczył Policji flotę 100 Transporterów T6 z silnikiem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fiat 124 Spider, 1979 rok, tył
      Nissan 350Z
      Ładowanie samochodu - Seat Altea XL Electric Ecomotive
      Volkswagen Passat, zabudowa bagażnika CarAudio