Klocki hamulcowe Polo IV (9n)

Klocki hamulcowe Polo IV (9n)

17 Lip 2010, 21:25

Witam, chcę kupić do swojej polówki klocki na przód tylko nie jestem pewien jakie, ponieważ słyszałem że są dwa rodzaje. Na aukcjach allegro jest wiele pasujących do większości aut VW z tego okresu produkcji( seat, skoda, golf, bora itp). Nie jestem pewien co i jakie zamówić. Po czym mogę poznać jaki rodzaj mi potrzebny??? i jakiej firmy polecacie?
dziku06
Nowicjusz

Miejscowość: Orłowice

Re: Klocki hamulcowe Polo IV (9n)

19 Lip 2010, 16:18

Najlepiej zkuknij czy masz wentylowane tarcze czy zwykłe,a potem zadzwoń do jakiegoś motosklepu i zapytaj się o klocki. Podasz rocznik,pojemnośc i ci powiedzą.
Można też przez internet zamówic,zadzwonic jak nie jesteś pewny.
Jakiej firmy..?
Ja kupuję od lat zawsze klocki firmy Raicam.Za nieduże pieniądze ,naprawdę solidny wyrób.Zjechałem już kilka kompletów,a w intensywnej miejskiej jezdzie potrafią wytrzymac 50 tys. kilometrów. :wink:
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 28
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Klocki hamulcowe Polo IV (9n)

28 Lip 2010, 17:25

Wypełnij ten -http://www.auto.strefa.pl/sklep/contact_us.php formularz, podaj nr VIN i napisz o co chodzi.

Pozdrawiam :smile:
Ostatnio edytowany przez e-Strefa, 28 Lip 2010, 22:34, edytowano w sumie 1 raz
e-Strefa
Nowicjusz

Miejscowość: Wejherowo
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa generacja Lexusa IS pierwsze oficjalne zdjęcia Nowa generacja Lexusa IS pierwsze oficjalne zdjęcia
    Światowa premiera całkowicie nowego Lexusa IS będzie miała miejsce 15 stycznia 2013 roku na Salonie Motoryzacyjnym w Detroit. Na rynku europejskim nowy model dostępny będzie między innymi w wersji IS 250 oraz w wersji IS ...
    MITSUBISHI Concept CA-MiEV - podmiejski samochód elektryczny MITSUBISHI Concept CA-MiEV - podmiejski samochód elektryczny
    Po analizie wyników trzyletnich badań zadowolenia użytkowników modelu i-MiEV (2009) oraz za sprawą rozwoju technologii akumulatorów i elektrycznych układów napędowych, firma MMC rozważa obecnie ...

•  
    • 4
      Alpi na b7
      Allegro Power 2008
      Lexus RX 200t, światła przednie LED, 2016