Kobieta chciała wjechać przed niego i jemu zarysowała przód

Kobieta chciała wjechać przed niego i jemu zarysowała przód

08 Lip 2013, 13:23

Witam, od raz napiszę że nie wiem czy to dobry dział na to ale tak mi się wydaję, do rzeczy \. Chodzi o to że mój kolega wyjeżdżał ze stacji benzynowej a nagle jakaś Kobieta chciała wjechać przed niego i jemu zarysowała przód a sobie bok a mój mądry kolega uciekł z miejsca zdarzenia, a jak się później okazało to była wina tej Kobiety a mojego kolegę ściga policja. Nie znamy numerów rejstracyjnych tej Kobiety i jeszcze dodam że kolega najpierw sprzedał samochód do komisu a potem się o tym dowiedział że go ścigają. Jakie są tego konsekwencje ? i co z tym zrobić ?
ComptonDZK
Obserwowany

Auto: BMW X6 GT
Silnik: v8 4,4l bi-turbo
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Kobieta chciała wjechać przed niego i jemu zarysowała przód

09 Lip 2013, 15:51

ComptonDZK napisał(a):co z tym zrobić ?

Iść na policję, spróbować się dogadać.. w/g tej relacji - "winna" przedstawiła zapewne swoją wersję i to niekorzystną dla kolegi.. Policja musi jednak przesłuchać kolegę - dopiero wtedy zapadnie wyrok .. Kryjąc się tylko pogarsza swoją sytuację..
silvo44
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy od: 01 09 1983
Auto: OPEL VECTRA C
Silnik: Z18XER
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Concept serii 1 tii 2007 BMW Concept serii 1 tii 2007
    Studium stylistyczne skupione wyłącznie na wyścigach motorowych. Samochód zbudowany w oparciu o BMW serii 1 Coupé wpisuje się w tradycję tworzenia kompaktowych, lekkich i sportowych aut coupé produkcji ...
    Smart Fortwo w nowej edycji limitowanej Smart Fortwo w nowej edycji limitowanej "cityflame"
    Pełen kontrastu, pełen życia - smart fortwo w nowej edycji limitowanej cityflame skutecznie przyciąga spojrzenia i rozświetla serca miast. Połączenie słonecznego koloru z czarnymi dodatkami ma swój ciąg dalszy w kabinie, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50
      MINI Clubman Bond Street, tył