Kolegium

Kolegium

22 Mar 2010, 14:43

Witam.
Zakupiłem auto, z którym miałem problem przy jego rejestracji ponieważ brakowało umowy kupna/sprzedaży i dopuszczono się fałszerstwa jednej umowy. Wszystkim zajmowała się policja i prokuratura i zostało to wyjaśnione i prokuratura zebrała wszystkie akta po czym została tylko decyzja wydziału komunikacji o przyznanie prawa do rejestracji samochodu, dziś dowiedziałem się od naczelnika wydziału komunikacji ze będzie odmowa rejestracji do tego poinformował mnie o tym ze w ciągu 14dni od otrzymania odmowy będę mogł odwołać się z tym do kolegium przez starostę powiatowego. Moje pytanie jest takie: Jak to będzie wyglądać i jakie są szanse ze będę mógł zarejestrować samochód oraz jak długo może to potrwać?
tomsky96
Nowicjusz

Miejscowość: Bielsk Podlaski

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Pajero Dakar Mitsubishi Pajero Dakar
    Mitsubishi Pajero 2012 DAKAR otrzymał turbodoładowaną, 200-konną jednostkę napędową o pojemności 3,2 litra, spełniającą normy EURO5 z zamkniętym filtrem cząstek stałych DPF w standardzie. Dzięki zmodernizowanej jednostce ...
    Lexus UX - subkompaktowy crossover Lexus UX - subkompaktowy crossover
    Według japońskiego magazynu Mag-X, subkompaktowy crossover Lexus UX – seryjna wersja koncepcyjnego modelu UX, przedstawionego na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Paryżu we wrześniu 2016 – może trafić do ...

• Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005
      GTP Light