Kolejna kategoria prawa jazdy a lekarz

Kolejna kategoria prawa jazdy a lekarz

28 Lip 2010, 19:07

Witam,
pięć lat temu zrobilem prawo jazdy kategorii B. Nosze okulary i mam nie mala wade wzroku :roll:, lekarz który mnie badal 5 lat temu byl wyrozumialy i dal mi bezterminowe prawo jazdy. Teraz chcialbym sobbie zrobic kolejna kategorie B+E, a moze w przyszlym roku C. I tu pojawia sie problem robiac kolejna kategorie jezeli lekarz nie bedzie juz taki wyrozumialy i wyznaczy mi okreslona waznosc prawa jazdy na B+E i czy [/b]MOZE COFNAC MI BEZTERMINOWOSC NA KATEGORIE B?
tomijunior
Początkujący

Miejscowość: Toruń

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochody jakich pragną Kobiety - praktyczne, wygodne i rodzinne Samochody jakich pragną Kobiety - praktyczne, wygodne i rodzinne
    Z badania opinii społecznej na temat wnętrz samochodów wynika, że kobiety przy wyborze auta zwracają uwagę na to, czy posiada ono praktyczne i wygodne wnętrze, wyposażone w wiele miejsc do przechowywania. W nowym samochodzie ...
    Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 generacji Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 generacji
    Na noworoczny test do naszej redakcji trafił ciągnik siodłowy Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 najnowszej generacji w wersji z 510-konnym silnikiem i kabiną GigaSpace. Ciągnik połączyliśmy z chłodnią do przewozu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI