Kolizja - lusterko

25 Lis 2021, 12:28

Witam, parę dni temu spotkała mnie następująca sytuacja.. Jechałem busem, z naprzeciwka jechał ciągnik, który wyprzedzał kobiety idące poboczem, był już na naszym pasie wiec zwolniłem i zjechałem w prawą stronę na pobocze, za nim jednak jechał inny bus (mniejszy) i również wyprzedził te kobiety wjeżdżając na nasz pas oraz uderzając w nasze lusterko (oczywiście je niszcząc). Zatrzymałem się, a Pan pojechał dalej. Zobaczyłem ze lusterko jest zniszczone wiec zawróciłem by szukać tego Pana. Dogoniłem go, a on „rób se z tym co chcesz”. Wezwałem wiec policję, która przyjechała sprawę i czekamy na dalszy tok wydarzeń. Czy ktoś był w podobnej sytuacji lub orientuje się w jaki sposób może się to skończyć?
Karol1212
Obserwowany
 
Posty: 2

25 Lis 2021, 13:21

Karol1212 napisał(a):Wezwałem wiec policję, która przyjechała sprawę i czekamy na dalszy tok wydarzeń. Czy ktoś był w podobnej sytuacji lub orientuje się w jaki sposób może się to skończyć?
Przyjechała i uznała winnego tego kierowcę? Co ci Powiedzieli Policjanci? Szkodę powinieneś zgłosić do ubezpieczyciela i podać winnego jak masz jego dane.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 5093
Zdjęcia: 18

25 Lis 2021, 13:27

Kierowca uciekł, oni spisali tylko protokół i powiedzieli ze będziemy musieli poczekać na przesłuchanie
Karol1212
Obserwowany
 
Posty: 2

25 Lis 2021, 15:13

No to na razie nic nie zrobisz dopóki nie dokończą dochodzenia. Niestety tak to wygląda a to się może ciągnąć ;/ Przypuszczam, że lusterko będziesz musiał naprawić na własny koszt (potrzebne do jazdy) zachowaj tylko wszystkie faktury za naprawę.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 5093
Zdjęcia: 18
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Wymiana baterii w elektronicznym kluczyku - Toyota
    Dzisiaj przyszedł czas na wymianę baterii w elektronicznym kluczyku. Przed wyłączeniem zapłonu przyciskiem otrzymałem informację o niskim stanie naładowania baterii w kluczyku i na zegarach wyświetliła się kontrolka w kształcie ...
    AUTOSALON i AUTOSERWIS 2009 / relacja
    W dniach 9 -11 października 2009 odbyła się jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych i Międzynarodowych Targów Technik Motoryzacyjnych AUTOSALON/AUTOSERWIS. Ofertę branży samochodowej zaprezentowało ...

  •