Kolo zamachowe do opla astry

Kolo zamachowe do opla astry

13 Mar 2011, 15:22

Witam mam takie pytanie:mam opla astre 1992r z automatyczna skrzynia biegow wczesniej byl w niej silnik 1.8 benzyna obecnie chce mam silnik 1.6 benzyna(silnik z skrzyni manualnej) jednak mam problem z kolem zamachowym nie pasuje na otwory czy wie ktos moze od jakiego auta pasowaloby kolo??(nie moge znalesc do tego silnika w automacie) jesli ktos by wiedzial z gory dziekuje za pomoc
NikolaB
Nowicjusz

Miejscowość: białogard

Re: Kolo zamachowe do opla astry

13 Mar 2011, 17:04

Może od corsy 1.4 ?? albo zadzwoń i zapytaj czy mają
[link wygasł]
lub\
[link wygasł]
Tylko bo kiego grzyba taka przeróbka jak silnik możesz do 500 spokojnie kupić i tylko zamontować i jeździć.?
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Z9 Gran Turismo 1999 BMW Z9 Gran Turismo 1999
    Koncept BMW Z9 Gran Turismo ma wyznaczać kierunek rozwoju wzornictwa motoryzacyjnego w XXI wieku. Przejrzystość, dynamika i technologia, która dzięki zastosowaniu BMW iDrive ponownie definiuje pojęcie ergonomiki w ...
    Skoda Roomster Fresh - seria limitowana Skoda Roomster Fresh - seria limitowana
    Dzięki nowej wersji, Skoda Roomster stała się jeszcze bardziej atrakcyjna dla rodzin czy osób poszukujących funkcjonalnego i pakownego auta. Skoda Roomster ze względu na swoje rozmiary i funkcjonalność jest z natury ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005