Koło zapasowe w sprayu

Koło zapasowe w sprayu

29 Kwi 2009, 09:41

Czy ktoś już używał koła zapasowego w sprayu?Chcę to kupić,bo mnie denerwuje koło w bagażniku.Jak ktoś tego używał,to proszę opisać jak się to sprawdza - czy faktycznie jest takie dobre,czy to jakaś lipa?I jak po czymś takim wygląda opona od środka - czy naprawa w warsztacie wulkanizacyjnym jest trudniejsza czy niczym się nie różni?Jak to wogóle działa?
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1185
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

29 Kwi 2009, 13:03

Z dego co słyszałem to po takim zabiegu opona jest praktycznie do wrzucenia i podobno czasem całe koło trzeba kupić nowe.
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Uważaj na Pieszych na wielopasmowych jezdniach Uważaj na Pieszych na wielopasmowych jezdniach
    Do najbardziej niebezpiecznych miejsc dla pieszych należą przejścia przez wielopasmowe jezdnie bez sygnalizacji świetlnej. Do potrąceń najczęściej dochodzi, gdy pieszy wchodzi na oznaczone przejście, widząc zatrzymujący się ...
    Światowa premiera Golfa GTD Światowa premiera Golfa GTD
    GTD jest od 31 lat "dalekobieżnym ekspresem" w ofercie Golfów – w wyjątkowy sposób łączy przyjemność jazdy i osiągi samochodu sportowego ze spalaniem typowym dla małych samochodów. Teraz, na bazie ...

•