Kołpaki jestic - uszkodzone zatrzaski

Kołpaki jestic - uszkodzone zatrzaski

25 Kwi 2019, 16:12

Witajcie. Wczoraj odebralem kołpaki z paczkomatu. Otwieram, wysypuje sie kilka małych plastikowych elementów. Mówię no to sie zaczyna. Po oględzinach okazalo się, że w dwoch kolpakach peklo po 2-3 zatrzaski, ale nie te dwa duze, w których jest drut, tylko te pomiedzy, które owy drut trzymaja. Facet chce mi wymienic, ale niby ze reklamować inpost to juz wiem jak to sie skończy. Prześle wam zdjęcie, powiedzcie proszę, czy mimo to bez obaw mogę je zakladac, czy takie cos je dyskwalifikuje. Pozdrawiam.
Maciej12799
Nowicjusz

Re: Kołpaki jestic - uszkodzone zatrzaski

25 Kwi 2019, 21:41

Plastiki te nie będą miały wpływu na zamocowanie kołpaka wiec mozesz być spokojny
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, e36 Cabrio, ML
Silnik: 2.0 D, 2.0, 2.7

Re: Kołpaki jestic - uszkodzone zatrzaski

26 Kwi 2019, 01:53

To mnie uspokoiles, dzięki wielkie, jutro zakladam ;)
Maciej12799
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Rosjanie wybrali coupé roku Rosjanie wybrali coupé roku
    Lexus RC został ogłoszony najlepszym coupé w corocznym plebiscycie Car of the Year in Russia. W głosowaniu wzięło udział ponad milion osób. W 20 segmentach Internetowy plebiscyt trwał przez ponad trzy miesiące ...
    VERVA Street Racing 2010 / relacja VERVA Street Racing 2010 / relacja
    Wyścigi, pokazy i atrakcje dla każdego - to wszystko można było zobaczyć dzisiaj w centrum Warszawy Rywalizacja sportowa podczas VERVA Street Racing odbyła się dwuetapowo. Podobnie jak podczas prawdziwego Grand Prix, każdy ...

•