#kombi #benzyna #7000 zł

#kombi #benzyna #7000 zł

31 Mar 2016, 13:22

Witam, na początku chciałbym się przedstawić, bo to jest mój pierwszy post na forum. Mam na imię Paweł, jestem z Lublina.
Pilnie poszukuje samochodu, jak w temacie. Rodzinka mi się powiększyła a fiestka zetec która o dziwo do tej pory wystarczała musi pojść na żyletki :(
Proszę o poradę, przy którym z modeli się skupić?
- Ford Focus I, 1.6 / 1.8 16V
- Peugeot 406 w sumie to tylko 1.8 16V
- myślałem również o mondeo mk 3 ale raczej w tych pieniądzach nie ma co szukać
Oczywiście jestem otwarty na jakieś propozycje zarówno modeli jak i linków do sprawdzenia.
Na początek planuje podjechać do tego, po rej widać, że Lublin wiec blisko i w sumie wygląda dość zachęcająco [link wygasł]
pablo85
Obserwowany

Auto: Ford Fiesta
Silnik: 1.25
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

Re: #kombi #benzyna #7000 zł

31 Mar 2016, 17:59

Kilka różnych odcieni lakieru i niska cena..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

15 lat sukcesów Toyoty Prius 15 lat sukcesów Toyoty Prius
    15 lat temu została zaprezentowana pierwsza generacja Toyoty Prius, której debiutowi towarzyszyło hasło "w samą porę na 21 wiek". Półtorej dekady później, najlepiej sprzedający się samochód hybrydowy ...
    Toyota GT86 i Shelby Toyota 2000 GT Toyota GT86 i Shelby Toyota 2000 GT
    W niedzielę zakończył się Goodwood Festival of Speed, święto motoryzacji w Wielkiej Brytanii. Wśród atrakcji przygotowanych przez Toyotę znalazło się 6 specjalnie opracowanych egzemplarzy Toyoty GT86, które ...

•  
    • Tuning Show
      Golf II, Laguna Coupe, Civic
      Lamborghini
      Honda CB 750 Boldor - Pinokio Sidecar