Kombi codzienne głównie autostrada [około 40tysięcy]

28 Lip 2022, 18:30

Cześć,
Planuję zakup kombi ze względu na powiększającą się rodzinę, a również codzienna jazda ASTRĄ G po autostradzie także nie należy do najprzyjemniejszych.
Szukam auta z sensownym wyposażeniem (must have isofix) nie mam predyspozycji co do rodzaju paliwa (jedyny wymóg jeżeli benzyna to silnik z możliwością bezproblemowego montażu gazu). Powyżej 130KM żeby jakoś przemieszczać się autostradą, zaletą będzie też dobre wyciszenie ale chyba z przesiadki z astry G każde nowsze auto będzie poziom wyżej :D. Dzienne przebiegi 50km z czego 42 autostrada. Weekendy około 200km głównie drogi krajowe. Szukam auta w granicy 100km od Zawiercia.

W oczy rzuciły mi się te samochody:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Czy warto się wybierać obejrzeć te auta? Co warto sprawdzić przy tych autach? Za czym się rozglądać? Głównie znajduję te modele aut jak z ogłoszeń i mnóstwo Insigni.
pawelx1793
Nowicjusz
 
Posty: 18
Prawo jazdy: 12 04 2011
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: Yaris I
Silnik: 1.0 68KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

29 Lip 2022, 07:05

Twoje typy ogólnie są spoko
508 z 11r widać że miało przygodę z przodu, sprawdzić stan ulepienia jeżeli jest z Francji.
Kolejne 508 bym sobie na starcie odpuścił, region Paryżański, szeroki temat ogólnie.
Mondeo też fajne i ogólnie jest dobrym autem
Najbardziej obiecująco wygląda ten opel czerwony.
Możesz też popatrzeć na Focusa, też spoko auto.
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16084
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

30 Lip 2022, 10:43

Dziękuję za odpowiedź ;) czy znacie stronę na której można znaleźć historię auta z Holandii ale po numerze VIN a nie po rejestracji?
pawelx1793
Nowicjusz
 
Posty: 18
Prawo jazdy: 12 04 2011
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: Yaris I
Silnik: 1.0 68KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

30 Lip 2022, 16:52

Ja korzystałem ostatnio z autoDNA i było sporo istotnych informacji, nawet zdjęcia były z Polski i Szwajcarii.
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16084
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Lexus IS 430 - prekursor serii F
    Był 2003 rok, w kalifornijskim Huntington Beach ekipa mechaników Rod Millen Special Vehicles przygotowywała pokazowy egzemplarz Lexusa IS do targów SEMA. Ostatecznie z warsztatu wyjechał sportowy sedan z V-ósemką ...