Kombi / Minivan do 20 tys.

12 Gru 2019, 01:21

szybki napisał(a):Głupie jest dla Ciebie że trzeba kupić auto jak najbardziej dopasowane do swoich potrzeb/kieszeni... Jak kogoś nie interesuje szybka jazda to na gwint mu turbo... ???

szybki napisał(a):Co Ty pleciesz za farmazon... chłopie jakie pieniądze??? Dla Ciebie kupowanie starego auta z turbiną do jednego wyjazdu w ciągu roku to jest szanowaniem pieniądza????

Rozumiem szybki że kupujesz telefony z guzikami i wyświetlaczem 3cale? bo po co Ci dotykowe? TV też max 32 cale bo większy niepotrzebny?
Tym sposobem patrząc to po co kupować auto z klimatyzacją? te 2-3 miesiące na tle 12 w roku się wytrzyma a potem i tak jest chłodno.
Tak samo po co te kolejki do wulkanizacji jesienią na wymianę zimówek jak u nas raz w roku przeważnie pada śnieg...

A co do starych aut to pokazywałem m.in Astrę J 1,4T 120 koni, 8-letnia, no cóż może pokażesz autorowi przykład kompaktu 2 letniego za 20 tys.
Pionek
Stały forumowicz

Auto: Honda Accord / VW Scirocco
Silnik: 1,4 TSI 122@150
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna

12 Gru 2019, 07:56

Pionek napisał(a):Tym sposobem patrząc to po co kupować auto z klimatyzacją?

A nie widzisz różnicy w klimatyzacji którą każdy używa (chyba że ma uczulenie) i w aucie z turbo którego nie użyje...

Chłopie przestań popadać w paranoje sam autor tematu olał te Twoje wywody o tych turbach a Ty dalej swoje.

PowtórzęCi autor nie potrzebuje wydawać więcej kasy na turbo żeby raz w roku zrobić trasę bez pośpiechu.
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota

12 Gru 2019, 08:33

Ale tu się nie ma czym podniecać i prowadzić głupie dyskusje z Pionkiem, bo i tak się go do niczego nie przekona. Ja już to zrozumiałem i wiem że nie ma sensu, a to że Pan Moderator pozwala na działanie na szkodę kupujących/pytajacych, to jest już jego problem i jego sumienie, że potem ktoś kupi gniota polecanego przez Pionka i wtopi kupę kasy, a forum straci jakąkolwiek renome.

W jaki sposób chcesz psychofana TSI i VW do czegoś przekonać? On ma pewnie cały dom w plakatach z golfem TSI, łącznie z kompem i telefonem :lol:
fcgetin
Początkujący

12 Gru 2019, 14:07

Śmieszne jest to że czołowy forumowy recydwista, który założyl 15 konto (pozostałe zostały zablokowane za łamanie regulaminu) ma czelność opowiadać o moderatorach i o tym że ktoś działa na szkodę kupującym heh śmieszne!
Fcgetin najpierw spójrz na SIEBIE ok?
a tak w ogóle zamiast robić off-top może być doradził jakies auto tutaj autorowi?
szybki napisał(a):A nie widzisz różnicy w klimatyzacji którą każdy używa (chyba że ma uczulenie) i w aucie z turbo którego nie użyje...

Ok, czyli pojedzie do warsztatu żeby mu wykręcili? :roll:
Ja się chyba poddaje serio! :no:
Ostatnio edytowany przez Pionek, 12 Gru 2019, 14:11, edytowano w sumie 1 raz
Pionek
Stały forumowicz

12 Gru 2019, 14:11

Pionek napisał(a):Śmieszne jest to że czołowy forumowy recydwista, który założyl 15 konto (pozostałe zostały zablokowane za łamanie regulaminu) ma czelność opowiadać o moderatorach i o tym że ktoś działa na szkodę kupującym heh śmieszne!
Fcgetin najpierw spójrz na SIEBIE ok?
a tak w ogóle zamiast robić off-top może być doradził jakies auto tutaj autorowi?

1. Różnimy się tym, że jak na czymś się nie znam, to się nie wypowiadam, w przeciwieństwie do Ciebie.
2. Brak wypowiedzi nikomu jeszcze nie zaszkodził, w przeciwieństwie do debilnej wypowiedzi wprowadzającej w błąd.
3. Chyba już tylko sam zostałeś na forum z rycerzy TSI i wszyscy tu mają bekę, płacz i polewkę z Ciebie. Jesteś codziennym dostarczycielem rozrywki i dobrej porcji śmiechu :lol: W zasadzie wchodzę na to forum tylko dla Ciebie bo od razu mi się humor poprawia, gdy czytam te kretynizmy :lol:
fcgetin
Początkujący

12 Gru 2019, 14:18

fcgetin napisał(a):2. Brak wypowiedzi nikomu jeszcze nie zaszkodził, w przeciwieństwie do debilnej wypowiedzi wprowadzającej w błąd.

No właśnie więc Ty i Twoi koledzy (Szybki i Invi) po prostu nie wprowadzajcie w błąd to starczy

i forum nie liczy 5 osób, Wasze Święta Trójca to jakiś ułamek wszystkich użytkowników, więc nie wiem o czym mówisz ja zostałem sam a Was jest TYLKO trzech, reszta normalnie się udziela.

i jeszcze taka drobna rada dla Ciebie i reszty, ktoś każe Wam kupować auto z TSI czy ze znaczkiem VW/Audi ?(z resztą sam masz takie auto :roll: )
Więc po co te dyskusje? Chcecie być na siłę poprawni i opowiadać jakieś bajki?
Pionek
Stały forumowicz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skąd się biorą zniżki na OC?
    Skąd się biorą zniżki na OC? Zakres OC jest dokładnie taki sam w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym. Nieco inne mogą być natomiast zniżki na OC przyznawane przez konkretnych ubezpieczycieli. Ci rządzą się swoimi prawami ...
    Urwana świeca zapłonowa NGK przy próbie odkręcenia
    Witajcie, dopadł mnie problem urwanej świecy NGK chciałem wymienić wczoraj świece w moim Voyagerze z silnikiem 3.3 i w tylnej głowicy środkowa świeca została ukręcona. Pozostałe dwie odkręciły się bez większych problemów ...

• 12 Gru 2019, 14:21

Pionek napisał(a):więc nie wiem o czym mówisz ja zostałem sam a Was jest TYLKO trzech, reszta normalnie się udziela.

Nie trzech, bo tu można spokojnie jeszcze kilka osób lejących z Ciebie dołożyć :lol:
    A reszta po prostu nie zwraca uwagi na Ciebie.
    Dla mnie koniec dyskusji, trzymaj się. No offence. Czekam na kolejne możliwości pośmiania się
    fcgetin
    Początkujący

12 Gru 2019, 14:55

Ok. Pionek masz racje. Lepiej namawiać do auta z turbo niż bez turbo żeby raz w roku pojechać w trasę :mrgreen: :happy:

Czy może ktoś zareagować czy sprowadzanie tego forum do poziomu gleby jest normą ???
    szybki
    Moderator - Tuning

12 Gru 2019, 16:57

starczy i proszę już o spokój . I zadam jeszcze raz pytanie co waszym zdaniem każdego z osobna możecie polecić do kwoty max 22 tys i dlaczego . Ja wiem że kręcę się w kółko ale kombi i minivan ( z godziny na godzinę wszystko zmienia się w głowie) na początku były jakieś propozycje a tak to większość kto co jak.

Podstawowe informacje już znacie jakie km itp dodam ze skrzynia manualna.
    Może być już teraz każda marka
    Bananowaty
    Nowicjusz

12 Gru 2019, 18:40

Bananowaty napisał(a):starczy i proszę już o spokój . I zadam jeszcze raz pytanie co waszym zdaniem każdego z osobna możecie polecić do kwoty max 22 tys i dlaczego . Ja wiem że kręcę się w kółko ale kombi i minivan ( z godziny na godzinę wszystko zmienia się w głowie) na początku były jakieś propozycje a tak to większość kto co jak.

Podstawowe informacje już znacie jakie km itp dodam ze skrzynia manualna.
    Może być już teraz każda mark

Niestety nasz joker zagmatwał syt.a wybrałeś ok.auta w odpowiednich wersjach.
    Wysłałem Ci linka do auta w super stsnie kak Ci nie odpowiada to możesz podjechać i się przejechać zobaczysz czy Ci odpowiada.
    szybki
    Moderator - Tuning

12 Gru 2019, 18:59

Niestety w automacie ten c- max.

Jeszcze znalazłem toyotę Avensis [link do Otomoto wygasł]

[link do Otomoto wygasł]
    Bananowaty
    Nowicjusz

12 Gru 2019, 20:02

Bananowaty napisał(a):Jeszcze znalazłem toyotę Avensis [link do Otomoto wygasł] ... CFQFR.html

[link do Otomoto wygasł] ... CIYoL.html

Handlarz z Radomia to dość ryzykowne połączenie :mrgreen: Generalnie pierwsza wygląda jakby była uderzona w prawy przód (głowy nie dam bo jak już wcześniej wspomniałem srebrny to ciężki do oceny kolor). Co do drugiej - gdybym przy własnych zdjęciach bawił się tyle z nasyceniem kolorów, kontrastem, cieniami i jasnością to miałbym mordę jak Tom Cruise.

Dodatkowo obydwa cymbały zaznaczyły rocznik 2007 a tak naprawdę jest 2006. Na pewno możemy uznać, że reszta informacji z ogłoszenia jest prawdziwa :mrgreen: Skoro są tacy pewni serwisu i tych aut to sprawdzaj VIN i ewentualnie oglądaj bez zbytniego podpalania się.
    Aaaaa i oczywiście, w przeciwieństwie do tego co wynika z tych ogłoszeń, tymi autami "na kołach" wracać legalnie nie możesz. W sumie to nie możesz wyjechać poza bramę komisu.

Pionek napisał(a):TV też max 32 cale bo większy niepotrzebny?

Ja mam TV 32 cale, gumniane LG bez żadnych smart'ów kupione za tysiaka ze 3-4 lata temu. I wiesz co? Większy ani lepszy jest mi niepotrzebny. A wiesz dlaczego? Bo mam inne priorytety i nie będę onanizował się do 55" wziętych na raty i passata w gnoju do jazdy po mieście 5kkm rocznie. W sumie chciałbym kiedyś zobaczyć minę takiego janusza kiedy dowiaduje się, że za kasę, którą wydałem na rower mógłbym mieć b5 fl w hajlajnie.

Swoją drogą, nie wiem czy inni zauważyli swoistą "ewolucję" zachowania znanego wszystkim użytkownika na przestrzeni ostatnich miesięcy. Kiedyś, do spółki z Raziel'em wychwalali sobie VAG'i dzieląc wszystko na oznaczenia i roczniki ignorując pewne niewygodne fakty. Można to było zrozumieć, fan marki itd. Ale teraz to już nawet śmieszne nie jest. Nie pamiętam nawet kiedy P napisał ostatnio jakiegoś konstruktywnego posta, niech już nawet będzie wychwalający VW ale przekazuje chociaż w ułamku jakieś przydatne informacje. Wszystko sprowadza się do przyp...dolki do postów innych użytkowników jeśli tylko nie ma w nich zdania, że golf jest zajebisty. Żadnej wartości dodanej, żadnej pomocy dla autora tematu.
    Ostatnio edytowany przez Invi, 12 Gru 2019, 20:09, edytowano w sumie 1 raz
    Invi
    Forumowicz VIP

Przebieg/rok: >50tys. km

12 Gru 2019, 20:08

Bananowaty napisał(a):Niestety w automacie ten c- max.

Szkoda że Ci to przeszkadza ale mi też to kiedyś przeszkadzało aż... pojeździłem automatem :D

Co do Twoich propozycji avenów to średnie :no:
    Opisy nie budzą zaufania, typowe pitupitu dla Januszy. Oba są polifty ale jak miałbym jechać dalej niż 20km.bałbym się. Szczególnie tego łaciatego :D

Invi napisał(a):Ja mam TV 32 cale, gumniane LG
    Ja mam 49 cali dostałem go w prezencie...hmmm ale nie mam anteny. A tel mam nokie. Ale lubie samochody i tu coś się dzieje :naughty:
    szybki
    Moderator - Tuning

12 Gru 2019, 20:23

1.Toyota Corolla Verso ( tutaj przy cenie 20 tys. bliżej jest do rocznika 2006 -2007 ale czy to jest aż tak ważne ?? lepiej młodszy ? )
    - lepiej starszy, ale zadbany, choć tu masz np.de facto auto z 2009 (I rejestracja, polski, salon, z prywatnych rąk):
    [link do Otomoto wygasł]
    Ossy
    Forumowicz VIP

Zdjęcia: 0
    Prawo jazdy: 07 01 2010
    Przebieg/rok: 20tys. km
    Auto: Volvo S60
    Silnik: 2.4T
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Sedan/Limuzyna
    Skrzynia biegów: Automatyczna
    Rok produkcji: 2002

12 Gru 2019, 20:40

Invi napisał(a):Ja mam TV 32 cale, gumniane LG bez żadnych smart'ów kupione za tysiaka ze 3-4 lata temu. I wiesz co? Większy ani lepszy jest mi niepotrzebny. A wiesz dlaczego? Bo mam inne priorytety i nie będę onanizował się do 55" wziętych na raty i passata w gnoju do jazdy po mieście 5kkm rocznie. W sumie chciałbym kiedyś zobaczyć minę takiego janusza kiedy dowiaduje się, że za kasę, którą wydałem na rower mógłbym mieć b5 fl w hajlajnie.

Może i masz rzemyki u sandałów i mieszkasz w gliniance ale jesteś jeden, a innych jest miliony, więc przez pryzmat jednego dziwacznego zachowania nie ma sensu twierdzić że to norma.

Invi napisał(a):Wszystko sprowadza się do przyp...dolki do postów innych użytkowników jeśli tylko nie ma w nich zdania, że golf jest zajebisty. Żadnej wartości dodanej, żadnej pomocy dla autora tematu.

A Twoje wypowiedzi to absolutnie nie.. hipokryta level hard :yes:
    - 1,6/102 dużo pali, słabo jedzie, do tego rodem z golfa 3
    - 1,8T ceny jak ze złota a przecież konkurencja miała turbo w lata 60
    - 1,9 tdi klekot jak traktor, a CR u konkurencji był w 90 latach
    - Audi przereklamowane, wszystko od sebixów, za które się przepłaca
    - każde TFSI bierze olej, zawsze wkład w auto to 5 tys

Jestem ciekaw czy coś konstruktywnego i negatywnego o Volvo napisałeś albo o Fordzie :roll:
    Pionek
    Stały forumowicz