Kombi z wmiare bogatym wyposażeniem

kombi z wmiare bogatym wyposażeniem

16 Mar 2011, 12:39

Poszukuje auta z miarę wyposażeniem. Na mnie najbardziej się rozgrywa przede wszystkim takie rzeczy jak:
-Centralny zamek
- Elektryczne okna

Jako dodatkowe mogą być elektryczne lusterka, szyberdach czy klima, choć to jest na szarym końcu.

Patrzyłem na fory mondeo do 5-6 tyz zł można kupić całkiem bogate wyposażenie praktycznie opisane procentowo na 97 % lecz nie znam w ogołe marki i auta - nikt z moich znajomych nie posiada fora.

Czy są jakieś auta godne polecenia czy raczej do sumy 5-6 tys zł dac spokój sobie z kombi i łapać coś innego ? Popowiem ze w moim przypadku wchodzi kombi, albo auto 3 drzwiowe, żadne sedany 5-drzwiowe neiie wchodza w grę.

Odnośnie pojemności szukałęm raczej czegoś do 1998 cm3 , by nie zjadły mnie opłaty powyzej 2000 cm3 ...

Benzyna, benzyna-gaz, diesel - bez róznicy
verde
Nowicjusz

Miejscowość: z lbn

Re: Kombi z wmiare bogatym wyposażeniem

16 Mar 2011, 12:53

Tak Mondeo to dobre autko tylko uważaj na rudą,ja jeszcze od siebie dorzuce Opla Astre I (również uważaj na rudą) no i chyba mój faworyt Daewoo Nubira.Aha no i jeszcze Fiat Marea Weekend i Opel Omega B.

linki poglądowe
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

16 Mar 2011, 13:28

Mój faworyt to Nubira za rozsądną kasę i pewnie już lpg,z polskiego salonu.Uwaga tylko na auto rejestrowane jako ciężarowe po firmach...
Oczywiście Astra.Uniwersalny samochód pod każdym względem i niedrogi w utrzymaniu. Oczywiście prosta budowa i bardzo wytrzymałe zwykłe silniki benzynowe 8-zaworowe.Dobry do lpg.
Z drugiego rzędu mogą zaatakować :Niestara Xsara,Mondeo czy podgnity Golf III.Zdarzyć się też może 406 w dobrym stanie.
artur73
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 18
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

16 Mar 2011, 13:34

No u mnie na mieście jest do sprzedania 406 w kombiaku i chyba z gazem za 2000zł,przód tylko lekko uszkodzony a pozatym wygląda ok.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Awatar użytkownika

16 Mar 2011, 14:17

A może poszukaj tak trochę starszego S124 200D do spokojnej jazdy wystarczy, silnik trwały i ekonomiczny, a wyposażenie też jak na tamte czasy (nawet jak na dzisiejsze w bogatyszych wersjach) zadowalające, w satndardzie lektryka lusterek, wspomaganie, centralny zamek itp. z elektryką szyb trochę ciężej. Czysto przykładowo i w przebieg bym nie wierzył [link wygasł]

[ Dodano: 16 Marzec 2011, 14:19 ]
[link wygasł]

[ Dodano: 16 Marzec 2011, 14:19 ]
[link wygasł]
Jedziemy wszędzie gdzie chcemy...bo chcemy....
Jogi4x4
Stały forumowicz

Miejscowość: PZL
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Galloper Pajero Avensis Vito
Silnik: TD/DI-D/D4-D/CDI
Paliwo: Diesel

17 Mar 2011, 08:18

Mercedesy nie wchodzą w grę samochód w ogóle mi się nie podoba stylistycznie czy nowe, czy stare. Do opli trochę zrażony jestem miałem dwa i dwa się rozpadły w sensie co chwile jakaś awaria , więc nie chciałbym się znowu pakowac w opla, choć wiem z doświadczenia, że ceny sa elokwentna do tego co ludzie sprzedają
verde
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel ADAM Rally Cup gotowy do międzynarodowych rajdów Opel ADAM Rally Cup gotowy do międzynarodowych rajdów
    W listopadzie 2012 r., wraz z modelem ADAM "Cup", Opel powrócił do sportu samochodowego. Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie będzie okazją do prezentacji kolejnego osiągnięcia firmy: jest to nowa studyjna wersja ...
    Sprawdź swoje punkty karne online Sprawdź swoje punkty karne online
    Ministerstwo Cyfryzacji w ramach systemu Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców udostępniło nową, wygodniejszą metodę sprawdzenia punktów karnych jakie mamy na swoim koncie za wykroczenia w ruchu drogowym. ...

• Re: Kombi z wmiare bogatym wyposażeniem

17 Mar 2011, 08:23

To bierz Nubire,za te pieniądze chyba najlepsza opcja,auto młode rocznikowo,dość przyzwoite wyposazenie,często można spotkać od 1właściciela i z nie dużym przebiegiem no i zazwyczaj są to auta z polskiego salonu.Nie masz sie też co bać marki,Daewoo niczym nie odstaje od innych :wink:
    Niewiem skąd dokładnie jesteś ale zobacz tego na przykład [link wygasł]
    Barol
    Awatar użytkownika

17 Mar 2011, 11:32

O to auto z lubelskiego tam gdzie szukam :) - Dodatkowo trochę z innej beczki w sumie wczoraj dziewczyna mi zasugerowała by może golfa III ( nie kombi ) kupić, tylko że chyba dobrego golfa w cenie 5000 zł ciężko coś dostać ...
    verde
    Nowicjusz

17 Mar 2011, 12:38

Za 5000zł dostaniesz ale będzie to egzemplarz nie pierwszej młodości i po przejściach napewno.
    Barol
    Awatar użytkownika

17 Mar 2011, 13:35

Też stawiam na Nubire,będzie pewniejsza niż Golf.
    TFSI
    Stały forumowicz

Auto: Alfa Romeo 156
    Silnik: 1.9JTD 115km
    Paliwo: Diesel
    Typ: Sedan/Limuzyna
    Rok produkcji: 2003

• Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009