Komfort podczas samochodowych wojaży

Komfort podczas samochodowych wojaży

14 Paź 2014, 09:58

Dzięki zniesieniu barier na mocy traktatu z Schengen coraz więcej z nas wybiera zagraniczne podróże jako sposób na wakacyjny wypoczynek czy wyjazd na narty. Chętnie podróżujemy, by zwiedzać i poznawać inną kulturę widzianą nie z okien autokaru czy komfortowego hotelu. Własne cztery kółka gwarantują niezależność i możliwość poznania miejsc, o jakich nie wspominają popularne foldery dostępne w biurach podróży.

Korzystając z uroków wojaży, warto zachować czujność, gdyż niestety zgodnie z Prawem Murphy’ego nieszczęśliwe zdarzenia mogą mieć miejsce w najbardziej nieodpowiednim momencie. Spory komfort dla nas i naszej rodziny, bo mało kto z nas podróżuje samotnie, zapewni ubezpieczenie car assistance. Ten dość nowy produkt towarzystw ubezpieczeniowych jest połączeniem wielu polis i został przygotowany specjalnie z myślą o kierowcach-podróżnikach, gwarantując coś ponad popularne Auto Casco. Samochód zastępczy w przypadku awarii, pokrycie kosztów leczenia (nie tylko wynikającego ze zdarzenia na drodze), bezpłatne holowanie z darmową naprawą w warsztacie, wsparcie w przypadku kradzieży samochodu lub znajdujących się w nim bagaż. Na rynku ubezpieczeniowym ta specjalnie przygotowana dla turystów polisa ma wiele odmian. Występują pakiety podstawowe, medium czy premium. Oczywiście różnice w zakresie ubezpieczenia i wysokości opłat zależne są od towarzystwa. Warto więc, wybierając car assistance Polska czy car assistance Europa, zapoznać się ze wszelkimi informacjami, by wybrać najbardziej odpowiednią ofertę. Jest wielkie prawdopodobieństwo, że gdy już wykupimy polisę, to nie spotka nas żadna nieprzyjemna przygoda. Można uznać to za drugą stronę słynnego i przewrotnego Prawa Murphy’ego.

Gdy już bezpieczne wrócimy z pełnej pozytywnych wrażeń podróży, bogatsi nie tylko o wspomnienia czy tysiące zdjęć na kartach pamięci, dalej możemy korzystać z niezawodnego ubezpieczenia, wykupując pakiet car assistance Polska. Komfort w codzienności jest równie ważny jak ten w podróży. Prawo Murphy’ego będzie zaś wyłącznie budzącą śmiech i zdumienie ciekawostką.

źródło: artykuł sponsorowany
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 2298
Zdjęcia: 8333
Rejestracja: 18 Cze 2012, 12:53
Prawo jazdy od: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki
  Chciał bym się z Wami podzielić wiedzą na temat renowacji skórzanych tapicerek. Mam za sobą ok. 20 odnowionych foteli, kilka kanap tylnych, boczków drzwiowych oraz kierownic. Właściwie uczyłem się na własnych ...
  "Zielony Pociąg" Audi, napędzany energią z odzysku
  Koncern Audi rozwinął "zielony dywan", premier Badenii – Wirtembergii Winfried Kretschmann, dokonał otwarcia pierwszego odcinka kolejowego, służącego Audi do transportu towarowego, nie zanieczyszczającego środowiska ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • Motor z napędem odrzutowym, 7
   VW Passat CC
   Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
   S2020005