Komfortowe auto do 15 tyś (max) Laguna czy coś innego?

Re: Komfortowe auto do 15 tyś (max) Laguna czy coś innego?

11 Kwi 2008, 12:10

utwierdziłem się w przekonaniu, że laguna będzie optymalnym wyborem.

Endrju, a wiesz coś na temat fiata Stlio? Warty zainteresowania? (wersja 3d)
Wiem, że droższy niż mój budżet, ale w tym wypadku nie patrzmy na cenę zakupu
janek51
Nowicjusz

Re: Komfortowe auto do 15 tyś (max) Laguna czy coś innego?

11 Kwi 2008, 13:49

no jasne, że wiem;]

Niezły samochód, ale mógłby być lepiej i staranniej wykończony.Plus za pracę klimatyzacji , komputer pokładowy,centralny zamek z pilotem w kluczyku, tryb pracy wycieraczek,przestrzeń w kabinie, światła zapalające się na powitanie i pożegnanie oraz całkiem niezłe radio i głośniki, łatwo składającą się tylną kanapę, dzieloną 60/40 i związaną z tym sporą przestrzeń bagażową oraz komfort jazdy po niezbyt dobrej nawierzchni naszych miast i wsi.
Auto ma na tyle niebagatelna sylwetke (3d) ze moze wzbudzac podziw u wszytskich uzytkownikow niemieckich i japonskich aut (o amerykanskich nie wspomne), ktore charakteryzuja sie mdlawoscia i szaroscia. Uklad jezdny, hamulce i silnik to prawdziwa poezja dla tych ktorzy lubia jezdzic w sposob wygodny i komfortowy.
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

"Szklana pułapka 5": Klasa G, Sprinter, Unimog i Zetros
    "Szklana pułapka 5" trafi do polskich kin 14 lutego br. Mercedes-Benz ma w filmie silną reprezentację, a auta spod znaku trójramiennej gwiazdy będą obsługiwały jego premierowe pokazy w Londynie i Berlinie. John McClane ...
    Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Subaru Impreza STI
      MINI Clubman Bond Street, tył