Koncepcyjny model mercedesa GLK

Koncepcyjny model mercedesa GLK

20 Lut 2008, 10:23

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

Na targach pokazano koncepcyjny model mercedesa GLK który do sprzedaży wejdzie za rok . Moim skromnym zdaniem ten model będzie miał szanse rywalizować z BMW X3 i Tiguanem , ale moim zdaniem nie będzie najładniejszy w swojej klasie . A co wy sądzicie :?:
Ostatnio edytowany przez piter36, 20 Lut 2008, 22:15, edytowano w sumie 1 raz
piter36
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Radomsko

Re: Koncepcyjny model mercedesa GLK

20 Lut 2008, 16:33

mnie sie bardzo podoba. nie duży i z wyglądu jest terenówką :) wyczytałem ze to jest samochód dla młodych, i sie moge zgodzić. wydaje mi sie ze GLK zdobędzie rzesze nabywców. Takie konkurent dal Tiguana czy X3.
Puchacz
Młodzi Gniewni
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rembrige

20 Lut 2008, 21:55

Autor postu napisał,że model obecnie produkowany jest ładniejszy,ale przecież GLK nie ma poprzednika to całkiem nowy samochód,którym Mercedes chce stawić czoło konkurentowi z Bawarii czyli BMW X3 oraz wchodzącemu tej jesieni na rynek Audi Q5.
"Uważam,że Ferrari to miniaturowa wersja Boga"
stolarz1
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Skoczów

Re: Re: Koncepcyjny model mercedesa GLK

20 Lut 2008, 22:16

już edytowałem post miałem co innego na myśli
piter36
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Radomsko

21 Lut 2008, 00:35

Model GLK ma wejść do produkcji, ale w 99% zostanie on zmodyfikowany. Oglądałem program o nim. Moim zdaniem: pojazd jest ładny, nie podoba mi się natomiast grill. Jest zbyt wysoki..Bardzo natomiast podobają mi się jego felgi :) rewelka jak dla mnie
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

McLaren Senna - wydech o sześciokątnym przekroju McLaren Senna - wydech o sześciokątnym przekroju
    W przypadku McLarena Senna możemy mówić o dwóch typach wydechu, bowiem na niektórych rynkach układ wydechowy samochodu jest zakończony dwoma końcówkami, a na innych trzema. Ta druga konfiguracja ...
    TOP 11 - najbardziej odlotowe wydechy w samochodach TOP 11 - najbardziej odlotowe wydechy w samochodach
    Dobry samochód sportowy musi być dopracowany w każdym calu - od przednich wlotów powietrza aż po końcówki wydechu. A producenci robią wszystko, by nawet te ostanie były w ich samochodach niepowtarzalne. ...

•