Koniec imprez na lotnisku Bemowo?

Koniec imprez na lotnisku Bemowo?

25 Lis 2008, 22:12

Dostałem linka do strony ratujlotnisko.pl, zeby tam podpisywac się pod jakąs petycją i jakieś tam pierdy ogólnie ale temat mnie zainteresował bo dotyczy miesjca, gdzie odbywa sie dużo imprez, zlotów, pokazów. Niedobrze byłoby jeśli lotnisko zostało by zlikwidowane. Nie wiem gdzie w Warszawie mogłyby wtedy odbywać się takie zjazdy - dlatego sie podpisałem pod listem protestacyjnym :) kto się ze mną zgadza niech się włączy w akcję.
Szfinks
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Największa na świecie Największa na świecie "Kula zorba" z samochodem w środku
    Największa na świecie "Kula zorba" z samochodem w środku Nissan zbudował największą na świecie kulę zorba, która w swoim wnętrzu chroni naturalnej wielkości Nissana Note. Ogromna, wypełniona powietrzem kula o średnicy ...
    Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki
    Czy naprawa turbosprężarek zawsze jest opłacalna? Tańsze rozwiązania nie zawsze przynoszą zadowalający efekt, a koszty naprawy często zamiast się zmniejszać, rosną. W silnikach Diesla większość turbosprężarek ma obecnie konstrukcję ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Ferrari California, tył
      2013-01-31 15-13-46 529 Białki
      Fiaty i Garbusy, oldcars
      Lancer EVO X