Koniec silnika ?

koniec silnika ?

30 Wrz 2013, 17:39

Witam . Mój problem zaczął się od tego, że któregoś dnia strasznie zaczęło trząś autem podczas przyspieszania. Wymieniłem filtr powietrza ale to nie pomogło. Do tego problemu doszedł spadek mocy auta i zauważyłem dzisiaj , że gdy wycjągam bagnet oleju to wylatuje tamtędy dymek . Zaobserwowałem jeszcze , że wskazówka ciśnienia oleju na jałowym biegu jest sporo niżej niż zawsze.Panowie proszę o Wasze sugestie co się dzieje z tym autkiem. Voyager 2.5 td , 94 r.
jacek79
Obserwowany

Prawo jazdy od: 19 01 2010
Auto: Chrysler Voyager 2.5 td,94 r
Silnik: 2.5 td
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1994

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[K-VAN] Berlingo I 1,6 / Tourneo Con. I 1,8 / Vaneo 1,7 / Combo C 1,7 [K-VAN] Berlingo I 1,6 / Tourneo Con. I 1,8 / Vaneo 1,7 / Combo C 1,7
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment kombivan - silnik diesla o mocy ok. 90KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2005 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen Berlingo I 1,6 HDi - 90KM - Ford ...
    Fundacja Audi dla Środowiska wyróżniona przez ONZ Fundacja Audi dla Środowiska wyróżniona przez ONZ
    Centrum Ekologii "Pracownia Natura" w Breitengüßbach zyskało międzynarodowe uznanie. W imieniu Agencji ONZ ds. dziesięcioletniego Ekologicznego Planu Strategicznego, Melanie Huml, bawarska Sekretarz Stanu ds. Środowiska, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Subaru Impreza STI
      Jaguar