Kontrola w nie swoim samochodzie

Kontrola w nie swoim samochodzie

26 Lip 2015, 01:41

Na początku chciałbym się przywitać :) A teraz do rzeczy- jechałemjechałem nie swoim samochodem, i miałem rutynowe kontrolę, ogólnie wszytko ok tylko auto niedawno kupione i chyba nie tego właściciela podałem. Moje pytanie brzmi czy policja będzie drążyć temat? I właściciel się dowie o sprawie czy nie?
kornx
Obserwowany

Prawo jazdy od: 05 04 2015
Auto: nie mam

Re: Kontrola w nie swoim samochodzie

26 Lip 2015, 14:04

Jeśli kontrola przebiegła bez problemu to nie masz czym się martwić :) Jeśli Policja miała z tym problem najprawdopodobniej od razu skończyłoby się zabraniem dowodu rejestracyjnego i musiałbyś odebrać w miejscu zamieszkania i rejestracji poprzedniego właściciela.

Pozdrawiam,
Łukasz
Image

Wykonałeś/aś u nas kalkulację? Wyślij link do wyników porównania na PW i postaramy się dla Ciebie obniżyć cenę jeszcze bardziej :)

Akademia mfind - najpopularniejszy w Polsce serwis z poradami ubezpieczeniowymi
mfind
Autoexpert
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Auto: Volvo S40
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ciekawe pomysły na prezent dla niego od MINI Ciekawe pomysły na prezent dla niego od MINI
    MINI Folding Bike Lime to wszechstronny środek transportu stanowiący idealne połączenie stylu, designu i nowoczesności. Dzięki aluminiowej ramie, ośmiu przełożeniom oraz 20-calowym kołom jaskrawozielony składany rower jest ...
    Szczyt G20 w Petersburgu obsługiwało 70 Mitsubishi i-MiEV Szczyt G20 w Petersburgu obsługiwało 70 Mitsubishi i-MiEV
    Mitsubishi i-MiEV, pierwszy seryjny pojazd elektryczny w ofercie dużego producenta, zaczyna królować na szczytach władzy po tym jak administracja prezydencka Federacji Rosyjskiej zdecydowała się na zakup 70 sztuk tego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009