Podgrzewanie kierownicy

 • Zdjęcia i opisy kontrolek występujących w pojazdach
 • Kolor
  Kategoria
  Marki
 • Podgrzewanie kierownicy

  Podgrzewanie kierownicy


  Kontrolka która nie zawsze jest dostępna na desce rozdzielczej wśród innych kontrolek nawet gdy mamy podgrzewaną kierownicę. Najczęściej ogrzewaniem kierownicy sterujemy wciskając odpowiedni przycisk na konsoli środkowej lub na samej kierownicy taki lub podobny do tego na załączonym zdjęciu. Po włączeniu przycisku powinna nam się zaświecić taka kontrolka na desce informując nas o włączonym ogrzewaniu koła kierownicy, czasem jest to tylko podświetlony przycisk. System powinien wyłączyć ogrzewanie samoczynnie po pewnym czasie, możemy to też zrobić sami wciskając ponownie ten sam przycisk.

  Podgrzewana kierownica to sporo wygoda w chłodniejsze dni. Rozwiązanie to pozwala nie zmarznąć naszym dłoniom a w szczególności palcom które to najszybciej tracą temperaturę tym bardziej jak mamy włączony nawiew przy nie rozgrzanym jeszcze układzie ogrzewania.

  W przypadku usterki układu nie da się go włączyć lub kontrolka będzie migała sygnalizując jakąś awarię.


  Ocena: 5.0/5 (10 głosów)
 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Uważaj co kupujesz - handel dokumentami do wraków aut.
  Przykre i zaskakujące jest to, że nawet niemiecki sprzedawca wie na czym zależy złodziejom którzy kupują taki wrak. Na pierwszym miejscu zdjęcie dokumentów do auta ..... bo tylko one przedstawiają jakąś wartość.
  Samochody terenowe - do połowy lat 70
  Historia pojazdów mogących poruszać się w trudnych warunkach drogowych, czy wręcz po bezdrożach, jest tak stara, jak same wehikuły napędzane silnikami, takimi czy innymi. Pierwsze „samojazdy” – jak ...