Kostka "centralna" w ZX

Kostka "centralna" w ZX

02 Wrz 2010, 15:03

Witam, z mojej strony dwa pytania.

a) w którym miejscu w ZXach znajduje się kostka, w której zapiąć trzeba kostki od radia, głośników z tyłu i tych z przodu ? Mam radio kenwooda, 2 głośniki Sony w przodzie i chcę dokupić sobie jakieś dwa tańsze głośniki na tył, kable z tyłu są, jak się okazało po badaniu miernikiem mają napięcie, ale nie są podłączone. Jako miejsce docelowe typuję przednie drzwi lub schowek, z naciskiem na schowek. Tu powstaje jednak pytanie b.

b) Jeśli to newralgiczne miejsce znajduje się w schowku to jak go zdjąć... Dziś odkręcone zostały bodaj wszelkie możliwe śruby przy schowku, cała się dygocze, ale coś wciąż uparcie go trzyma po lewej stronie, od konsoli centralnej.
Z FARTEM
mcj
Początkujący

Miejscowość: bydgoszcz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volvo V40 R-Design - sportowa odmiana nowego modelu Volvo V40 R-Design - sportowa odmiana nowego modelu
    Na targach motoryzacyjnych w Paryżu po raz pierwszy zostanie zaprezentowana sportowa odmiana nowego modelu Volvo V40 - R-Design. Auto ze zmienionym zawieszeniem i topowym silnikiem T5 o mocy 254 KM, będzie rywalizować ze ...
    Rozwój technologii TNGA - nowe silniki, przekładnie i napędy hybrydowe Rozwój technologii TNGA - nowe silniki, przekładnie i napędy hybrydowe
    Toyota wprowadzi na rynek nowe silniki, przekładnie i udoskonalone napędy hybrydowe, opracowane w technologii Toyota New Global Architecture, które zapewnią większą moc, wyraźnie lepsze osiągi i dynamikę jednostek ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Alfa Romeo 8C Spider
      Moto Piknik Tychy 2007
      WST 1/4 MILI - Dajtki
      MINI - stylowy namiot : 5