Kostka "centralna" w ZX

Kostka "centralna" w ZX

02 Wrz 2010, 14:03

Witam, z mojej strony dwa pytania.

a) w którym miejscu w ZXach znajduje się kostka, w której zapiąć trzeba kostki od radia, głośników z tyłu i tych z przodu ? Mam radio kenwooda, 2 głośniki Sony w przodzie i chcę dokupić sobie jakieś dwa tańsze głośniki na tył, kable z tyłu są, jak się okazało po badaniu miernikiem mają napięcie, ale nie są podłączone. Jako miejsce docelowe typuję przednie drzwi lub schowek, z naciskiem na schowek. Tu powstaje jednak pytanie b.

b) Jeśli to newralgiczne miejsce znajduje się w schowku to jak go zdjąć... Dziś odkręcone zostały bodaj wszelkie możliwe śruby przy schowku, cała się dygocze, ale coś wciąż uparcie go trzyma po lewej stronie, od konsoli centralnej.
Z FARTEM
mcj
Początkujący

Miejscowość: bydgoszcz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Auta BMW z układem xDrive: najpopularniejszy napęd na 4 koła Auta BMW z układem xDrive: najpopularniejszy napęd na 4 koła
    Doskonałe właściwości jezdne, zwinność i stabilność w każdym terenie – to przyczyny sukcesu rynkowego systemu BMW xDrive. BMW stale poszerza ofertę samochodów z inteligentnym napędem na cztery koła: tylko w ciągu ...
    Summer Cars Party 2013 za nami! / relacja Summer Cars Party 2013 za nami! / relacja
    W tym roku w drugi weekend września odbyła się VII ecycja największej motoryzacyjnej imprezy Summer Cars Party. Tym razem pierwszy raz w historii SCP mieliśmy dwa dni na odwiedzanie imprezy na lotnisku "Muchowiec" w Katowicach. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tańczące dziewczyny
      Mazda rim
      Dziewczyny, Wojna Północ-Południe, 7
      Renault Kangoo Z.E. - 10000 sprzedanych egzemplarzy