Koszta naprawy.

06 Gru 2009, 20:01

Dziś miałem głupi przypadek przy cofaniu.. chwila nieuwagi i pac ;/

Klapa bagażnika z tyłu przy reflektorze wgnieciona, nie na dużym obszarze, ale dość głęboko ;/, nabiłem się na wystający naciąg słupka ogrodzeniowego....

Ile może kosztować naprawa tego? Wyprostowanie + pewnie będzie potrzebne lakierowanie ;/
drojek15
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: Kraków

06 Gru 2009, 20:44

A kto Ci cokolwiek wyceni na ślepo!?
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1848
Miejscowość: Sosnowiec
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Audi S8 i Wp11-144
Silnik: AVP, QG18DE
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2001

06 Gru 2009, 20:51

No teraz będzie ciężko zrobić zdjęcie, które pokaże uszkodzenie.. cofnąłem centralnie na śrubę od tego naciągania i ona wcisnęła blachę między reflektorem a klapą idealnie przy szczelinie trafiłem). blacha się zagięła, w sumie to szło by "w domowych warunkach" wyprostować, ale wolę się nie bawić tak... orientacyjnie chce wiedzieć ile.. czy 200-400zł, czy więcej, nie chodzi mi o dokładny zarys kosztów.
drojek15
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: Kraków

06 Gru 2009, 20:53

Z tego co sie orientuje malowanie 1elementu ok 100-150zl,roznie moze byc,matka gdy miala stluczke Lanosem (nie z jej winy,babka Corsa w nia wjechala i zostaly tylne lewe drzwi troszke wgniecione no i delikatnie nadkole) blacharz za wszystko wzial wtedy o ile sie nie myle 700zl wraz z lakierowaniem
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

06 Gru 2009, 20:58

To wgniecenie jest na kawałku 7cm x 7cm ok. tylko, że w najgorszym miejscu głębokie na ok. 8mm (tak bardziej zawinięte) i tam lakier lekko odprysnął, ogólnie tragedii niema, ale chcę od razu zrobić, bo zima idzie i może mnie koleżanka ruda odwiedzić
drojek15
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: Kraków

06 Gru 2009, 21:10

Podjedz do blacharza i bedziesz wiedzial mniej wiecej jak sie sprawa ma
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Toyota Corolla sedan, hatchback i TS kombi
    Toyota postanowiła zrezygnować z nazwy Auris – obejmującej w ostatnich latach w Europie kompaktowego hatchbacka i kombi – i powrócić do oferowania Corolli w trzech odmianach nadwoziowych. Rewolucja dotknęła ...

06 Gru 2009, 21:12

No właśnie jutro jadę, ale chciałem się psychicznie nastawić na jakąś sumę +-, bo teraz przed świętami takie 500-700zł odczuję na kieszeni. No ale... za błędy trzeba płacić.
drojek15
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: Kraków

06 Gru 2009, 21:38

No mysle ze bedzie tak jak piszesz cos ok 500-700zl napewno
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

06 Gru 2009, 21:41

A ja jednak obstawiam trochę niżej... bo to tylko mały kawałek, a blacharz to dobry znajomy, może uda się coś taniej...
drojek15
Nowicjusz
 
Posty: 5
Miejscowość: Kraków

06 Gru 2009, 21:54

No to moze po znajomosci bedzie cos taniej
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

07 Gru 2009, 17:48

Może nie będzie trzeba malować całego elementu myślę, że koszt nie przekroczy 300-400złmax.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1848
Miejscowość: Sosnowiec
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Audi S8 i Wp11-144
Silnik: AVP, QG18DE
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2001

07 Gru 2009, 18:03

Jeśli chciałbyś pokusić się o wyciągniecie tego wgniecenia to należy posłużyć się opalarką ale trzeba tak podgrzać blachę by nie przypalić lakieru ,potem miejsce pryskasz specjalnym preparatem zmrażającym i wtedy ładnie blachę wyciąga.
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8466
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)