Krzywe parkowanie - kolizja

Krzywe parkowanie - kolizja

03 Paź 2012, 18:20

Witam.
Parkując prostopadle na parkingu wzdłuż drogi, wjechałem odrobinę krzywo i lewy tylni róg samochodu znajdował się na linii. Chciałem się poprawić i stanąć równo ale zanim udało mi się to zrobić samochód po lewej zaczął wyjeżdżać i zahaczył o mój zderzak. Powiedziałem mu to, zaparkował kawałek dalej, popatrzył i powiedział że stoję na linii, moja wina i odjechał. Spisałem nr rejestracyjny, zgłosiłem sprawę na policję.
Mam więc pytanie. Czy policja może uznać że do zdarzenia doszło z mojej winy?
Czesiek91
Nowicjusz

Re: Krzywe parkowanie - kolizja

04 Paź 2012, 10:49

Jakie uszkodzenia są ? Dlaczego odjechał?? Policja była ?? Napisz konkretnie, bo nic nie wiadomo ...
silvo44
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy od: 01 09 1983
Auto: OPEL VECTRA C
Silnik: Z18XER
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

04 Paź 2012, 17:34

Mocno zarysowany zderzak. Odjechał ponieważ powiedział że to moja wina bo stanąłem na linii i to nie jego problem. Na policję zadzwoniłem, poprosili żebym podjechał pod komisariat (300 m dalej) tam policjanci zrobili zdjęcie uszkodzeń, spisali moje dane i zeznanie. Chodzi mi o to czy ze względu na to że nie zaparkowałem idealnie na miejscu policja może uznać mnie za winnego tego zdarzenia?
Czesiek91
Nowicjusz

04 Paź 2012, 21:40

A Twój pojazd był ciągle w ruchu? Napisz dokładnie jak to wyglądało.
Los_Dawidos
Aktywny

Prawo jazdy od: 05 08 2010
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Opel Astra
Paliwo: Diesel
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mercedes-Benz A 45 AMG fascynujący samochód kompaktowy Mercedes-Benz A 45 AMG fascynujący samochód kompaktowy
    Po raz pierwszy w historii sportowy oddział Mercedes-Benz prezentuje fascynujący samochód kompaktowy. A 45 AMG to element strategii "AMG Performance 50", stworzonej dla uczczenia 50. urodzin AMG w 2017 roku. Do jego ...
    System zapobiegania kolizjom czołowym firmy Mitsubishi System zapobiegania kolizjom czołowym firmy Mitsubishi
    System zapobiegania kolizjom czołowym firmy Mitsubishi Motors Corporation, stanowiący wyposażenie nowej generacji modelu Outlander, która zadebiutowała w Europie kilka miesięcy temu, otrzymał wyróżnienie Euro ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      GTP Light