Kto mnie przygarnie?

Kto mnie przygarnie?

11 Lis 2007, 17:40

Szukam warsztatu ktory by mnie czegos nauczyl w renowacji pojazdów. Mam 16 lat i chodze do szkoly samochodowej w Warszawie ale niczego tam nie ucza i jest to dla mnie za mało. Jeśli ktos ma chec mnie "szkolic" to bede bardzo wdzieczny. Narazie staram sie uczyc we własnym zakresie i praktykuje na Garbusie.
Adamus

Re: Kto mnie przygarnie?

11 Lis 2007, 20:40

Widać mechanik nam rośnie :) Co do nauki.. Troche wiedzy nabierzesz w tej ''samochodówce'' w brew pozorom .. Może poszukaj jakiegos warsztatu w Wawie chyba cos jest.. Pójdź ja mechanizacje i sam nabieraj fachu... Bo nikt nie nauczy Cię w 100% tego a jeśli sam praktykujesz to bardzo dobrze :) ...
Więc poszukaj jakiegoś warsztatu gdzie zajmują się tymi starszymi Autami i Ucz się ... Bo szkoła óczy i wyhowóje :evil: (błędy w ostatnim zdaniu popełnione umyślnie)
V6 rox
Death Angel
Początkujący

13 Lis 2007, 15:05

Bardzo bym chciał i wiem gdzie w Warszawie sa takie warsztaty ale nie wiem jak sie do tegoo zabrac... Tzn pójdę i powiem "moge sie czegos u Was nauczyc"?
Adamus

13 Lis 2007, 16:44

Pogadaj z ''Szefem'' czy nie możesz się troche przyjrzeć robocie.. przy okazji pomożesz.. a jak już coś będziesz umiał to żeby samemu coś grzebać.. Ogólnie to Tylko w ten sposób się coś nauczysz :roll:
Pozdr..
V6 rox
Death Angel
Początkujący

02 Gru 2007, 17:27

Musisz powiedzie, że chcesz mieć praktykę w tym warsztacie a co do szukania to najlepiej popytaj się taksówkarzy gdzie jest dobry warsztat, gdzie nie naprawiają tylko według instrukcji fabrycznej, ale też umieją coś samodzielnie wymyślić żeby naprawić. Bo w serwisach to naprawiają na zasadzie wymiany.
Jacek
jaceknie
Początkujący

Miejscowość: Nowy Dwór Maz.

04 Gru 2007, 10:04

jaceknie napisał(a):(...) najlepiej popytaj się taksówkarzy gdzie jest dobry warsztat...

I tutaj się nie zgodzę... Taksówkarze muszą mieć "szybko i tanio" a to jest bardzo daleko od "dobrze"...
Ja sugerowałbym poszukiwania od "du*y strony": podejdż do dużej hurtowni części samochodowych i zapytaj o warsztaty, które biorą u nich sporo części, ale raczej drobnych, niż całych podzespołów i od tych warsztatów zacznij.
Idź prosto do szefa i zaproponuj mu, ze będziesz przychodzić nieodpłatnie, bo chcesz się nauczyć fachu i (grając na jego ego), powiedz, że z wielu źródeł słyszałeś, że "u niego robią dobrze i pewnie, a nie partaczą na ilość..." Tak podłechtana duma "Szefa" na pewno się zgodzi... ;)

Powodzenia!
I ucz się pilnie!
A jak już otworzysz swój warsztat - liczę, że tutejsi forumowicze będą mogli liczyć na jakiś rabacik... :mrgreen:
Pozdr
fourup
Nie udzielam porad na PW - tylko forum ogólne!
fourup
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kraków, Słomniki
Prawo jazdy od: 08 01 1999
Auto: Mercedes S124 250D
Silnik: OM602
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1990
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...
    Toyota Corolla AE86 Toyota Corolla AE86 "Hachi-Roku" (1983–1987)
    To najsłynniejsza, kultowa odmiana. Uwieczniono ją nawet w japońskiej mandze, a następnie w serialu anime, "Initial D". To historia młodego chłopaka, który przeżywa swoje przygody za kierownicą tylnonapędowego modelu ...

• Re: Kto mnie przygarnie?

06 Gru 2007, 23:01

A w jakim czasie masz te praktyki - masz je np. dwa razy w tygodniu po 6 godzin,a reszta dni to szkoła,czy np. cały miesiąc przez każdy dzień po 6 godzin?
    Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
    Nie pomagam na PW
    MotoAlbercik
    Moderator
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
    Miejscowość: Tychy
    Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
    Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Terenowy
    Skrzynia biegów: Automatyczna
    Rok produkcji: 2000

30 Gru 2007, 16:55

Ogólnie to dovry pomysł i sam tak sprubuje zrobić ... Myśle ze powinieneś znaleść jakis fach
    MZ 250 <3
    frafel1
    Początkujący

Miejscowość: Wołczyn

30 Gru 2007, 20:52

MotoAlbercik napisał(a):A w jakim czasie masz te praktyki - masz je np. dwa razy w tygodniu po 6 godzin,a reszta dni to szkoła,czy np. cały miesiąc przez każdy dzień po 6 godzin?

W pierwszej klasie technikum nie ma jeszcze praktyk :?
    Adamus

• Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda