Które autko wybrać ?

Które autko wybrać ?

26 Gru 2012, 12:47

Witam
Mam dylemat,podoba mi się kilka samochodów i nie wiem który wybrać.Chciałbym żebyście ocenili te autka pod względem spalania,awaryjności,komfortu,"rdzewienia" i czy może tolerują gaz ?
Te auta to:
-Renault 25,Safrane
-Peugeot 605
-Citroen CX ,BX i XM
Jak widać mam słabość do francuskich aut :) Które z wymienionych możecie mi polecić ? Chciałbym też wiedzieć ile trzeba przeznaczyć na SAM ZAKUP któregoś z tych aut żeby nie trafić starego parcha :D Większość z tych aut można kupić za 3-4tyś(z wyjątkiem BXa który kosztuje 1.5k-2.5k)ale czy warto ?
PS. zastanawiałem się też nad Fiatem 125p ale to już zupełnie inna klasa więc chyba odpuszcze :)
Pozdrawiam
Norbi1778
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 12 01 2012
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy
    Zdarzenia drogowe będące wynikiem jazdy po spożyciu alkoholu od wielu lat stanowią przekleństwo polskich dróg. Podjęte przez policję działania przynoszą efekty, ale wciąż jest wiele do zrobienia.
    Piesi po zmierzchu obowiązkowo z odblaskami Piesi po zmierzchu obowiązkowo z odblaskami
    Pieszy który będzie się poruszał po zmierzchu po drodze poza terenem zabudowanym, będzie miał obowiązek noszenia elementów odblaskowych tak zakłada nowelizacja Prawa o ruchu drogowym, która została podpisana ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005