Które auto spośród trzech (linki)

Które auto spośród trzech (linki)

14 Kwi 2009, 15:49

Które auto i ewentualnie dlaczego wybralibyście z tych trzech?
Którego na pewno nie kupilibyście?

Mazda 323F [link wygasł]
MITSHUBISHI CARISMA [link wygasł]
Ford Focus [link wygasł]
Orzelek
Nowicjusz

Re: Które auto spośród trzech (linki)

14 Kwi 2009, 15:56

ja osobiście wybrał bym mazde 323 f sam nawet takiej szukałem ale sie nie doszukałem:D to poprostu piękne auto szczególnie po liftingu takie jak pokazałeś wsiądziesz do niej i powiesz musisz być moja 8) carisma też dobre auto ludzie polecają szczególnie silnik 1,8 GDI z wtryskiem bezpośrednim auto ma 125 KM a pali niewiele jak dieselek. A focus to tylko focus chyba najgorszy z tej trójki ale nie mówię że to złe auto ale takie bez wyrazu :wink:
skalops
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Szczecin
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Cztery generacje Renault Clio - historia Cztery generacje Renault Clio - historia
    Cztery generacje Renault Clio sprzedały się w łącznej liczbie 13 milionów sztuk. Renault Clio to samochód bijący wszelkie rekordy: najlepiej sprzedający się francuski samochód wszech czasów, pierwszy ...
    Mitsubishi Pajero Sport i Mitsubishi L200 Expedition Camper Mitsubishi Pajero Sport i Mitsubishi L200 Expedition Camper
    W najbliższy weekend, 17 i 18 listopada podczas wystawy 4x4 Offroad Show Poland, polski oddział Mitsubishi Motors zaprezentuje klientom model Mitsubishi Pajero Sport. To jedyny egzemplarz tego modelu w Polsce a celem prezentacji ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      GTP Light