Które radio wybrać ??

które radio wybrać ??

18 Kwi 2009, 22:51

witam jak w temacie proszę o poradę, które radio wybrać ? zależy mi na dobrym dźwięku oraz usb. poniżej podaję kilka typów :

[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców - Colin McRae
adam-and1
Aktywny

Miejscowość: Katowice
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: szukam igły ;-)
Paliwo: Benzyna

Re: które radio wybrać ??

18 Kwi 2009, 23:35

Znajomy ma tego Kenwooda i bardzo go sobie chwali, wg mnie też jest spoko jakośc dźwięku bedzie podobna we wszystkich więc pozostaje wygląd zewnętrzny i obsługa. Kenwood dosyć łatwe intuicyjne menu nie bardzo mogę porównac z pozostałymi. Z wyglądu clariony dla mnie sa ochydne najbardziej kenwood mi sie podoba. To jest tylko moja subiektywna opinia, nie znam sie na tym bardzo ale moze się na cos przyda.
piotrkazikk
Nowicjusz

Re: które radio wybrać ??

19 Kwi 2009, 13:58

a co myślicie o tym radyjku ? warto w to zainwestować ??[link wygasł]

i czy czasem ten [link wygasł] nie był by lepszy ???
Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców - Colin McRae
adam-and1
Aktywny

Miejscowość: Katowice
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: szukam igły ;-)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volvo wprowadza zmiany w modelach S80, V70 i XC70 Volvo wprowadza zmiany w modelach S80, V70 i XC70
    Nowe elementy karoserii i wnętrza, zmiany mechaniczne, redukcja zużycia paliwa to tylko niektóre ze zmian, jakie nastąpiły w modelach S80, V70 i XC70. Dodatkowo znajdzie się w nich system sterowania pojazdem Sensus ...
    Żółte światło na sygnalizatorze to już nie zielone! Żółte światło na sygnalizatorze to już nie zielone!
    Co robią kierowcy, gdy zbliżają się do skrzyżowania, a światło zmienia się na żółte? Jest to pytanie które powinniśmy zadać również sobie będąc kierowcą. W praktyce wygląda to tak że jedni w pośpiechu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fiat Freemont Cross
      Modele RC zdlanie sterowane, 5
      MTL - Autosalon
      Wyścigi rallycross, Peugeot 208