Które z tych? V70, 307SW, Passat B5FL, 607, Omega do 17tyś

Które z tych? V70, 307SW, Passat B5FL, 607, Omega do 17tyś

09 Sty 2013, 23:11

Witam wszystkich serdecznie!
Na forum chciałbym się doradzić co do zakupu kolejnego auta, gdyż najlepiej poznać opinie posiadaczy danego modelu:)
Planuje przeznaczyć na zakup ok. 15-17.000zł
Modele którymi się interesuje to przede wszystkim
Volvo V70 po 2000 roku najlepiej z silnikiem D5 diesla 163km
Peugeot 307SW HDI po lifcie
Passat B5 FL kombi w automacie tylko 130km 1.9TDI
Peugeot 607 HDi
oprócz tego ewentualnie
Renault Laguna kombi po lifcie od 2005
Forde Mondeo kombi po lifcie
Omega B FL tylko kombi 2.2DTI lub 2.2 benzyna

607 znalazł się w tym zestawieniu ponieważ niesamowicie mi się spodobał, a pierwotnie celowałem głównie w kombi z jak największym wypasem...
w założeniu szukam bezpiecznego, max wyposażonego ale w miarę ekonomicznego autka o dość ciekawym wyglądzie (wiem, Passat oklepany do bólu:) ale za nim przemawia głos rozsądku. Volvo V70 zawsze mi się podobało,, z kolei Peugeot wydaje się praktyczny i dość pojemny wyposażenie też nie najgorsze. Łamaga trochę kolos ale też mi pasuje choć jest ciut za ciężka.
także czekam na wasze opinie co do ww. modeli
lastfish
Obserwowany

Prawo jazdy od: 06 01 2002
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Rover 620SDi
Silnik: 2.0 105km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Emocjonujący DRIFTING na dachu Galerii Warmińskiej w Olsztynie Emocjonujący DRIFTING na dachu Galerii Warmińskiej w Olsztynie
    Kilkaset koni mechanicznych i kierowca, który potrafi połączyć precyzję z odwagą po to, by celowo wprowadzić samochód w kontrolowany poślizg przy jak największej prędkości. Drifting to ekscytująca technika jazdy ...
    Żółte światło na sygnalizatorze to już nie zielone! Żółte światło na sygnalizatorze to już nie zielone!
    Co robią kierowcy, gdy zbliżają się do skrzyżowania, a światło zmienia się na żółte? Jest to pytanie które powinniśmy zadać również sobie będąc kierowcą. W praktyce wygląda to tak że jedni w pośpiechu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      GTP Light