Którędy z Łodzi na Lotnisko w Warszawie (Okęcie)

Którędy z Łodzi na Lotnisko w Warszawie (Okęcie)

20 Sie 2012, 19:15

Witam,
w najbliższym czasie czeka mnie podróż z Łodzi do Warszawy na lotnisko. Planowałem jechać A2, ale przeczytałem, że odcinek S2 od Konotopy do lotniska nie ostał jeszcze wybudowany. Jak aktualnie wygląda dojazd od autostrady do Okęcia? Którędy najlepiej jechać?

Dodam, że wcześniej zawsze jeździłem z Łodzi na Rawę Mazowiecką i później Gierkówką do Warszawy.
akan
Nowicjusz

Re: Którędy z Łodzi na Lotnisko w Warszawie (Okęcie)

20 Sie 2012, 20:11

Jadąc od strony Łodzi A2 w tej chwili najlepiej jest chyba zjechać na Pruszków i kierować się Alejami Jerozlolimskimi na Warszawę do ul. Łopuszańskiej i następnie na Żwirki i Wigury -> Lotnisko.
Zależy od godzin w jakich będziesz się poruszał bo z reguły Aleje są mocno zatłoczone w godzinach szczytu.
Drugą opcją jest Zjazd z A2 na Grodzisk Maz. lecisz dalej prosto na Siestrzeń i tu wjeżdżasz na Katowicką (Gierkówkę jak piszesz) dalej znasz trasę na Janki itd.
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10202
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skręcanie w lewo drożej Nas kosztuje od skrętu w prawo! Skręcanie w lewo drożej Nas kosztuje od skrętu w prawo!
    Kierowcy próbują wszystkich sposobów, aby oszczędzić na paliwie. Okazuje się, że stanie na lewym pasie w oczekiwaniu na skręt w lewo z wrzuconym jałowym biegiem jest nie tylko marnowaniem czasu, ale i pieniędzy. Unikając ...
    Transport ponadnormatywny i jego początki Transport ponadnormatywny i jego początki
    Pojazdy przewożące ciężkie i duże ładunki istniały już w XIX w., jednak dopiero pod koniec lat 20. ub. w. pojawiły się przyczepy, naczepy oraz odpowiednie ciągniki, które można uznać za protoplastów współcześnie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Skoda VISION E, projekt
      Nissan Juke Nismo
      Autosacrum 2008
      Motot na płycie lotniska