Ktorego Golfa Kupic

Ktorego Golfa Kupic

03 Mar 2009, 20:00

Witam !
mam do wyboru 2 autka oba to Volkswagen Golf II
lecz nie wiem ktorego wybrac prosił bym o wasze wypowiedzi ...
nizej podane sa linki do obu samochodów

[link wygasł]

[link wygasł]
bulbi
Nowicjusz

Re: Ktorego Golfa Kupic

03 Mar 2009, 22:10

samochod trzeba zobaczyc na żywo i dokladnie obejrzeć żeby móc cokolwiek stwierdzić
matttias1234
Zaawansowany

Miejscowość: Dolnyśląsk

04 Mar 2009, 10:33

Śmieszne ale mam wrażenie,że większe zufanie budzi ten starszy model w dieslu...Jeśli silnik jest w nim ok.to ogólnie auto jest tanie w utrzymaniu i ekonomiczne. Benzyna będzie więcej palic i te wszystkie zabiegi tuningowe niekoniecznie dobrze świadczą o tym aucie.
Najlepiej obejrzec oby dwa egzemplarze w realu. :wink:
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 18
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

04 Mar 2009, 11:12

o czym Ty w ogóle mówisz? Na zdjęciach każde auto mona przedstawić jako cacko a w rzeczywistości to szajs. Musisz obejrzeć, posiedzieć, posłuchać silnika, przejechać się kawałek. Ja polecam diesle bo mam do nich większe zaufanie :)
agnes
Nowicjusz

05 Mar 2009, 08:34

No chyba te Golfy to nie cacka..?
Raczej pojazdy użytkowe kupowane ze względu na swoją legendarną niezawodnośc i tanią eksploatacje...
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 18
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

07 Mar 2009, 02:54

Choć benzyniak wygląda ładniej, to chyba bym się skłaniał do tego GTD. Jest chyba lepiej wyposażony i wydaje się, że jest wart swojej ceny (jeśli prawdą jest to co napisał właściciel (naprawiając to wszytko zapłacił tyle co autko jest warte)). Poza tym mnie osobiście nie podobają się 5 drzwiowe, ale to kwestia gustu.
Sam jeżdżę golfem II z 87r. i wiem, że jeśli poświęca się temu autu ok 4 godzin tygodniowo na tzw. dbanie, to on się odwdzięcza niezawodnością (znam kilku właścicieli innych dwójek, którzy uważają podobnie).
Z tego co zauważyłem to oba golfiki są z jednego województwa, więc można pojechać oglądnąć oba. Jeśli któryś ci się spodoba, to z racji wieku, warto pojechać do specjalisty, sprawdzić zawieszenie (zbieżność, kąty...) i stan silnika. Golfy są tak "prostymi" autami, że oględziny nie powinny długo trwać i wiele kosztować.
muzzy33
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel Mokka z bagażnikiem rowerowym FlexFix Opel Mokka z bagażnikiem rowerowym FlexFix
    Opel Mokka to zupełnie nowy SUV który będzie dostępny ze zmodernizowanym bagażnikiem rowerowym FlexFix drugiej generacji, umożliwiającym przewożenie nawet trzech rowerów. Ulepszony system przewozu rowerów ...
    Rambler Marlin Rambler Marlin
    Rambler Marlin - samochód osobowy klasy średniej produkowany pod marką AMC (American Motors Corporation) w latach 1965–1967. Jedyną dostępną opcją nadwoziowa był 2-drzwiowy fastback, napęd przenoszony był na ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009