Który kalkulator OC jest najlepszy?

14 Mar 2019, 10:30

Wejdź może na Rankomat.pl. Mi takie porównanie OC i AC w jednym miejscu i to pod kątem kilkudziesięciu róznych ubezpieczalni bardzo ułatwiło wybór i jestem zadowolony teraz z warunków. Płacę wyraźnie mniej, a całą umowę udało się załatwić bez wychodzenia z domu przez internet.
Janek77
Nowicjusz

05 Kwi 2019, 15:04

Łatwo i szybko można obliczyć sobie składkę przez porównywarkę na kalkulator-oc-ac.auto.pl. Po prostu wypełniasz te wszystkie dane potrzebne do wyliczenia ceny raz, a oni to przekazują dalej to kilkudziesięciu różnych firm ubezpieczeniowych. Każda oblicza swoją składkę i jest jasny układ – kto da mniej tam bierzesz OC.
Franek78
Nowicjusz

Auto: audi

29 Kwi 2019, 21:05

Nie wiesz gdzie ubezpieczyć swoje auto ? Polecam porównywarkę najlepszych ofert ubezpieczeniowych. Też korzystałam, razem ze znajomymi. :) Macie tutaj zniżki za bezszkodową jazdę, możliwość wyboru polisy online, zniżki na AC/OC do 70% :).
Cecylia27
Nowicjusz

22 Maj 2019, 09:47

Ja również polecam Rankomat znalazłem tam bardzo tanie ubezpieczenie
Janek77
Nowicjusz

02 Mar 2020, 12:54

Myślę, że na stronie [link niedostępny] będzie można poszukać dobrego ubezpieczenia, na pewno będzie można dobra ofertę wybrać, bo w sumie na takiej stronie dostaniesz porównanie różnych firm więc ta decyzja na pewno będzie łatwiejsza i uda się wybrać najtaniej.
sobczakmarek
Obserwowany

03 Kwi 2020, 13:25

Witam, porównywarki nie mają takich zniżek jak agenci i traktują klienta szblonowo. Podejmiemy każde wyzwanie i w 99% przypadków przebijamy oferty z porównywarek , zapraszam do kontaktu [ reklama] wszystko możemy załatwić online.
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 28 Sie 2020, 17:52, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
Agentonline
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak wybrać opony zimowe?
    Często się śmiejemy, że zima potrafi i w styczniu zaskoczyć drogowców, ale po pierwszych opadach śniegu często okazuje się, że najbardziej to są zaskoczeni kierowcy, którzy jeszcze nie zmienili opon na zimowe. ...
    Toyota tworzy nową firmę do tuningu i akcesoriów
    Toyota połączy firmy Toyota Technocraft, J-TACS Corporation i Toyota Modellista International w jedno przedsiębiorstwo. Wszystkie trzy ośrodki zajmują się tuningiem oraz opracowywaniem części do modyfikacji samochodów ...

• 06 Kwi 2020, 11:02

A ja jeszcze nigdy nie korzystałem z kalkulatora OC aż muszę to sprawdzić zanim pójdę do mojego agenta ubezpieczeniowego następnym razem
    RobertoN
    Początkujący

25 Sie 2020, 21:06

Tańszą ofertę niż na popularnych porównywarkach znalazłem na CUPomat polecam sprawdzić
    Ostatnio edytowany przez Kao, 25 Sie 2020, 21:14, edytowano w sumie 1 raz
    Powód: Regulamin IV. 4.e
    andrzej1299
    Obserwowany

16 Wrz 2020, 10:31

Ja zawsze miałem problem z tymi kalkulatorami. Mój sąsiad polecił mi dobrego agenta ubezpieczeniowego - Alien ubezpieczenia. Mają w ofercie ubezpieczenia chyba wszystkich większych towarzystw w Polsce. DO tego oferty przedstawiają tak bym mógł je zrozumieć i wiedział co mam w zakresie ubezpieczenia. I d tego mają dobre ceny
    waldiwald
    Obserwowany