Który kalkulator OC jest najlepszy?

14 Mar 2019, 10:30

Wejdź może na Rankomat.pl. Mi takie porównanie OC i AC w jednym miejscu i to pod kątem kilkudziesięciu róznych ubezpieczalni bardzo ułatwiło wybór i jestem zadowolony teraz z warunków. Płacę wyraźnie mniej, a całą umowę udało się załatwić bez wychodzenia z domu przez internet.
Janek77
Nowicjusz

05 Kwi 2019, 15:04

Łatwo i szybko można obliczyć sobie składkę przez porównywarkę na kalkulator-oc-ac.auto.pl. Po prostu wypełniasz te wszystkie dane potrzebne do wyliczenia ceny raz, a oni to przekazują dalej to kilkudziesięciu różnych firm ubezpieczeniowych. Każda oblicza swoją składkę i jest jasny układ – kto da mniej tam bierzesz OC.
Franek78
Nowicjusz

Auto: audi

29 Kwi 2019, 21:05

Nie wiesz gdzie ubezpieczyć swoje auto ? Polecam porównywarkę najlepszych ofert ubezpieczeniowych. Też korzystałam, razem ze znajomymi. :) Macie tutaj zniżki za bezszkodową jazdę, możliwość wyboru polisy online, zniżki na AC/OC do 70% :).
Cecylia27
Nowicjusz

22 Maj 2019, 09:47

Ja również polecam Rankomat znalazłem tam bardzo tanie ubezpieczenie
Janek77
Nowicjusz

02 Mar 2020, 12:54

Myślę, że na stronie [link niedostępny] będzie można poszukać dobrego ubezpieczenia, na pewno będzie można dobra ofertę wybrać, bo w sumie na takiej stronie dostaniesz porównanie różnych firm więc ta decyzja na pewno będzie łatwiejsza i uda się wybrać najtaniej.
sobczakmarek
Obserwowany

03 Kwi 2020, 13:25

Witam, porównywarki nie mają takich zniżek jak agenci i traktują klienta szblonowo. Podejmiemy każde wyzwanie i w 99% przypadków przebijamy oferty z porównywarek , zapraszam do kontaktu z http://www.dom-ubezpieczen.pl, wszystko możemy załatwić online.
Agentonline
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kalkulator LPG
    Kkalkulator pozwala obliczyć szacunkową różnicę w kosztach eksploatacji samochodu w zależności od zasilania silnika benzyną, a gazem (LPG). Na podstawie danych wprowadzonych do formularza obliczymy przyblizony czas ...
    Volkswagen Home - nocne jazdy testowe
    Volkswagen Home, który mieści się na warszawskiej Woli przy ul. Karolkowiej 30, znany jest jako wyjątkowe miejsce prezentowania i sprzedaży nowych Volkswagenów. Niedawno Volkswagen Home zasłynął również ...

• 06 Kwi 2020, 11:02

A ja jeszcze nigdy nie korzystałem z kalkulatora OC aż muszę to sprawdzić zanim pójdę do mojego agenta ubezpieczeniowego następnym razem
    RobertoN
    Początkujący

• Warto przeczytać