Który kalkulator OC jest najlepszy?

Re: Który kalkulator OC jest najlepszy?

14 Mar 2019, 10:30

Wejdź może na Rankomat.pl. Mi takie porównanie OC i AC w jednym miejscu i to pod kątem kilkudziesięciu róznych ubezpieczalni bardzo ułatwiło wybór i jestem zadowolony teraz z warunków. Płacę wyraźnie mniej, a całą umowę udało się załatwić bez wychodzenia z domu przez internet.
Janek77
Nowicjusz

05 Kwi 2019, 15:04

Łatwo i szybko można obliczyć sobie składkę przez porównywarkę na kalkulator-oc-ac.auto.pl. Po prostu wypełniasz te wszystkie dane potrzebne do wyliczenia ceny raz, a oni to przekazują dalej to kilkudziesięciu różnych firm ubezpieczeniowych. Każda oblicza swoją składkę i jest jasny układ – kto da mniej tam bierzesz OC.
Franek78
Nowicjusz

Auto: audi

29 Kwi 2019, 21:05

Nie wiesz gdzie ubezpieczyć swoje auto ? Polecam porównywarkę najlepszych ofert ubezpieczeniowych. Też korzystałam, razem ze znajomymi. :) Macie tutaj zniżki za bezszkodową jazdę, możliwość wyboru polisy online, zniżki na AC/OC do 70% :).
Cecylia27
Nowicjusz

22 Maj 2019, 09:47

Ja również polecam Rankomat znalazłem tam bardzo tanie ubezpieczenie
Janek77
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

20 lat na podium – Toyota Camry w USA 20 lat na podium – Toyota Camry w USA
    Toyota Camry, choć jest japońskim samochodem, bardzo silnie kojarzy się z Ameryką. Nie tylko dlatego, że jest sporym sedanem, czyli typem auta, które Amerykanie lubią najbardziej. Camry to absolutny amerykański bestseller, ...
    System czterech kół skrętnych - technologie high-tech w nowym Touaregu System czterech kół skrętnych - technologie high-tech w nowym Touaregu
    Brzmi to trochę jak "mission impossible" za sprawą Touarega trzeciej generacji Volkswagen wprowadza na rynek luksusowego SUV-a, który jest równie zwrotny, jak auto kompaktowych rozmiarów. Czy to możliwe? ...

•