Który kalkulator OC jest najlepszy?

Re: Który kalkulator OC jest najlepszy?

14 Mar 2019, 10:30

Wejdź może na rankomat.pl. Mi takie porównanie OC i AC w jednym miejscu i to pod kątem kilkudziesięciu róznych ubezpieczalni bardzo ułatwiło wybór i jestem zadowolony teraz z warunków. Płacę wyraźnie mniej, a całą umowę udało się załatwić bez wychodzenia z domu przez internet.
Janek77
Nowicjusz

05 Kwi 2019, 15:04

Łatwo i szybko można obliczyć sobie składkę przez porównywarkę na kalkulator-oc-ac.auto.pl. Po prostu wypełniasz te wszystkie dane potrzebne do wyliczenia ceny raz, a oni to przekazują dalej to kilkudziesięciu różnych firm ubezpieczeniowych. Każda oblicza swoją składkę i jest jasny układ – kto da mniej tam bierzesz OC.
Franek78
Nowicjusz

Auto: audi

29 Kwi 2019, 21:05

Nie wiesz gdzie ubezpieczyć swoje auto ? Polecam porównywarkę najlepszych ofert ubezpieczeniowych. Też korzystałam, razem ze znajomymi. :) Macie tutaj zniżki za bezszkodową jazdę, możliwość wyboru polisy online, zniżki na AC/OC do 70% :).
Cecylia27
Nowicjusz

15 Maj 2019, 08:39

Ja również polecam kalkulator-oc-ac.auto.pl znalazłem tam najtańsze oc na rynku
Janek77
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak samochody widzą nocą? Jak samochody widzą nocą?
    Podróżując po zmroku, baczniej wytężamy wzrok. Szczególnie jazda poza miastem szybko staje się w takich warunkach męcząca. Stopniowo obniża się koncentracja kierowcy i pojawia się senność. Wspaniale, gdyby samochód ...
    Nowy hybrydowy crossover Toyota C-HR Nowy hybrydowy crossover Toyota C-HR
    Toyota zademonstrowała produkcyjną wersję hybrydowego crossovera C-HR na targach w Genewie w marcu tego roku. Świat poznał wygląd auta z zewnątrz i pierwsze szczegóły specyfikacji, jednak producent nie pokazał jeszcze ...

•