Ktory najlepszy samochodzik ?

Ktory najlepszy ?

mercedes 190
11
37%
honda civic V
7
23%
audi 80 b3
6
20%
toyota carina V
2
7%
golf III
4
13%
Razem głosów : 30

27 Cze 2009, 22:18

A o audi wiem tyle że są wytrzymałe i nie rdzewieją a części oryginalne są drogie ale za to jest masa zamienników
Konradoo7xxx

28 Cze 2009, 09:45

Jakby te Audi "beczki" potrafiły mówić,to by dopiero było co słuchać i zapewniam że taka 80-tka potrafi przejechać tyle co stary Mercedes... Widziałem kiedyś w TV opowieść o egzemplarzu z przebiegiem 1 milion km w TDi ale oczywiście serwisowanym. :smile:
Nie mam też wątpliwości,że stara 124 to niezwykłe auto ale jak bym miał szukać takiej.to tylko z silnikiem 2,5 D.
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 18
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

28 Cze 2009, 10:45

No faktycznie 2.0D bestią nie jest ale za to jest wytrzymała i mało pali no i ten niesamowity klekot diesla mmmmmmmmmmmm boosko
Konradoo7xxx

28 Cze 2009, 11:27

Loosmo napisał(a):@up
no i co, że Niemiec- widze, że żyjesz jeszcze prlowskimi stereotypami koleżko.

A to, że ja mam Niemca mercedesa i to bardzo wytrzymałe auto.
erykoski5
Aktywny
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 15
Miejscowość: Leszno

28 Cze 2009, 11:31

Dziwny Ludku wybrałeś kilka niezłych bryczek,odrzuciłbym tylko Golfa III nie pasuje tutaj!Dlaczego głosowałem na Mercedesa?!Wiadomo,genialnie skonstruowany!!!Celuj w wersję gażnikową ,wspaniale współpracuje z gazem ,jeśli jednak nie chcesz benzynki to celuj w Diesla 2.5 :!: Nie spiesz się i pamiętaj o jednym ,taki Meraś zadbany w b.dobrym stanie to Skarb!Ma swoją cenę ,ktorą warto jest dać.Pamiętaj o jednym ,patrząc na ogłoszenia niemieckie,widziałem stare 190 tki w cenach 10 lat mlodszych okularów,190 w stanach wzorcowych oczywiście,beczki też.Jak myslisz dlaczego?!Trudno o tanszy w eksploatacji samochod jeśli kupisz w b.dobrym stanie a niezawodność?!Daj spokój taki Meraś da ci wcześniej znać ,że żąda od ciebie wymiany jakiejś cżęści,na drodze nie zawodzi nagle,dlatego go tak lubię!Mam benzynkę a Diesle są jeszcze lepsze :!:

[ Dodano: Nie Cze 28, 2009 13:26 ]
Mercedes W124?!Jest jeszcze lepszym samochodem od 190-tki(wyższy komfort),jakość podobna,oczywiście tylko Diesel,wystarczy tylko,że zrobisz jazdę probną którymkolwiek z tych samochodów i podejmiesz decyzję natychmiast.Mercedes to jednak Mercedes ,ten Mercedes! :!: Nie powiem nic złego na resztę samochodów ale gwiazda to jest to!
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

28 Cze 2009, 15:15

To najlepszy wybór.
serwisowany samochód :mrgreen: zrobi milion Mercedes nie serwisowany robi milion :razz: a potem si pyta czy robimy jeszcze jeden :mrgreen: moja 190tka z silnikiem M102 2,0e 122 konna na LPG miała na zegarze 500tys i zegar stal jak ja kopiłem jeździłem 3lata i dalej stal a ja duuuuzo jeżdżę
Wiec powiem wam tak są samochody dobre i złe
są samochody dobre i bardzo dobre
są samochody bardzo dobre i jest MERCEDES-BENZImage

Dalszych kategorii nie ma
Ostatnio edytowany przez Raul78, 29 Cze 2009, 23:47, edytowano w sumie 1 raz
Raul78
Nowicjusz

Zdjęcia: 6
Miejscowość: Katowice
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Niespodziewany gość na drodze! Uważajmy na dzikie zwierzęta Niespodziewany gość na drodze! Uważajmy na dzikie zwierzęta
    Liczba wypadków samochodowych z udziałem zwierząt w samym 2012 roku wynosiła 166. Najwięcej tego typu zdarzeń ma miejsce wiosną oraz jesienią . W tym czasie zwierzęta wykazują największą aktywność, a szczególnie ...
    Mitsubishi L200 STORM - limitowana seria pickup’a Mitsubishi L200 STORM - limitowana seria pickup’a
    W polskich salonach Mitsubishi Motors zadebiutował właśnie napędzany na obydwie osie pickup L200 w specjalnej wersji STORM. Limitowana seria L200 charakteryzuje się bogatym wyposażeniem i bardzo korzystną ceną. Mitsubishi ...

• 28 Cze 2009, 18:46

Gdy byłem na stacji paliw w Austrii w gazecie przeczytałem artykuł o taksiarzu ,który Mercedesem W115(mam podobnego :mrgreen: ) zrobił ponad 4 miliony kilometrów,nie wiem tylko czy taksiarz byl Austriakiem czy Niemcem,oczywiscie że tym modelom Mercedesa łącznie z W-124 czy W201 nie podskoczy żadna bryka ,nie wspominam nawet o latwości obsługi .Kiedyś w instrukcji obsługi tych Mercedesów przeczytałem ,że tylny most ,skrzynie biegów ,wał napędowy oraz przeguby to konstrukcje doskonałe,doskonałe pod względem technicznym i tak jest ,najbardziej niewiarygodne jest jedno ,by cokolwiek zaczęło stukać w zawieszeniu w tych samochodach to ja nie wiem co by trzeba zrobić,ostatnio wymieniłem łącznik stabilizatora (oryginalny jeszcze,ponad milion kilosow :shock: )stukał tylko na wertepach , w jeżdzie po normalnej drodze nie! Nic nie stuka w zawieszeniu nawet gdy tulejki wahaczy osi przestrzennej są zjechane na maksa,pokażcie mi drugą taka firmę :!:
    PhantomASA1
    Forumowicz VIP

28 Cze 2009, 19:09

A ten taksówkarz to nie był przypadkiem Grekiem bo także czytałem ten artykuł w AŚ facet swoja taksówka uczestniczył w konwojach do Afganistanu itp.
    Konradoo7xxx

28 Cze 2009, 20:00

ja ci proponuje golfa i dlatego głosowałem na niego a czemu golf jest dobry do tuningu mało się psuje no i dobry do modyfikacji optycznej jak i mechanicznej i jest dużo cześci do niego oryginalnych jak i zamienniki ja polecam vw
    maciek vw
    Nowicjusz

Miejscowość: z daleka

28 Cze 2009, 21:42

Konradoo możliwe,ja ten artykuł czytałem z 5 lat temu.
    PhantomASA1
    Forumowicz VIP

29 Cze 2009, 08:42

maciek vw napisał(a):ja ci proponuje golfa i dlatego głosowałem na niego a czemu golf jest dobry do tuningu mało się psuje no i dobry do modyfikacji optycznej jak i mechanicznej i jest dużo cześci do niego oryginalnych jak i zamienniki ja polecam vw

A czy autor tematu pisał że ma zamiar tuningować samochód ?? Co ?? chyba nie
    Konradoo7xxx

29 Cze 2009, 21:34

ale napisałem że jest dobrym samochodem do tuningu i że proponuje golfa tyle
    maciek vw
    Nowicjusz

Miejscowość: z daleka

29 Cze 2009, 22:57

HEHE Do tuningu to się każdy samochód nadaje i do każdego części tuningowe można kupić
    ale według mnie to więcej części jest do civica niż vw
    Konradoo7xxx

30 Cze 2009, 09:00

po waszych wypowiedziach bede sie rozgladal za mercedesem 124. ( mial taki model moj tata i jest bardzo zadowolony,normalnie chwalil go wszystkim bo bylo czym ;) ...sprzedal go tylko dla tego ze ma za duzo pieniedzy i teraz jezdzi cadillac devil (4.7 benzyna 273 koni )
    nastepnie jak co za audi 80 b3 i honda civic V

ktory z tych samochodow mi sie trafi i bardzo spodoba to bede staral sie go kupic :P

ale piszcie dalej...
    dziwnyludek
    Nowicjusz

Miejscowość: Ostrołęka

01 Lip 2009, 08:57

Golf III najbardziej mi odpowiada. Posiadam Golfa III 95/96 1.8 benzyna i przez 2 lata nie włożyłem w niego nic oprócz części które się zzużywają typu amortyzatory. Pali jakieś 8/9 litrów przy mojej ciężkiej nodze. Także ogólnie polecam :mrgreen:
    audi_czarek
    Nowicjusz

Miejscowość: Wawa

• Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Autosacrum 2009
      GTP Light